Wiadomości z Zabrza

Zapraszamy do sklepu "Produkty Benedyktyńskie" w Zabrzu

  • Dodano: 2008-11-16 23:55

Z wielką satysfakcją informujemy mieszkańców Zabrza, że sklep franczyzowy z "Produktami Benedyktyńskimi" w Zabrzu, przy ul. Sienkiewicza 36, już za kilkanaście dni obchodził będzie rok działalności. Był to okres iście "benedyktyńskiej" pracy. W tym czasie wielu mieszkańców Zabrza i okolic skorzystało z naszej oferty oraz przekonało się do jakości oferowanych przez nas produktów.
Kliknij aby powiększyć !
Placówka prowadzona jest przez Dom Handlowy "HGKOMPLEX" Sp. z o.o., mającą swoja siedzibę w Zabrzu, przy ul. H. Sienkiewicza 36.
Sklep oferuje cały asortyment "Produktów Benedyktyńskich", pochodzących z klasztorów polskich i europejskich (między innymi: Włochy, Czechy, Słowacja, Węgry, Belgia, Niemcy, Holandia) oraz produkowanych ściśle według tradycyjnych receptur klasztornych przez małe rodzinne firmy.

Spośród wielu artykułów spożywczych oferowanych przez sklep, wyróżnić można: wędliny, sery, przetwory warzywno-owocowe, miody, herbatki i przyprawy ziołowe ciastka i cukierki oraz cieszący się wielkim uznaniem klientów chleb "pielgrzymi". Ponadto w ofercie znajdą się również artykuły koncesjonowane: przednie miody pitne, piwa klasztorne z Tyńca ("Opata", "Przeora" i "Szafarza"), piwa z zakonu Trapistów z browarów w Belgii i Holandii, świetne nalewki owocowe, likiery ziołowe, wina i najbardziej znany i ceniony trunek benedyktyński – "Benedyktynka".
Kliknij aby powiększyć !
Oferta sklepu obejmuje również ciekawe pozycje wydawnicze (książki, albumy, płyty CD, filmy DVD o życiu klasztornym i zwyczajach mnichów) z wydawnictw katolickich i nie tylko.

Oferta produktowa w ciągu roku znacznie się poszerzyła i nadal jest sukcesywnie poszerzana. W ostatnim czasie do sklepów wprowadzono również mydła ziołowe, kilka nowych syropów wspomagających leczenie z klasztorów w Czechach, precelki sióstr Służebniczek, kilka nowych rodzajów powideł, nowe soki oraz całą gamę zakonnych specjałów leśnych (np. konfitury z polnej róży, z rokitnika, czy mus z owoców bzu, derenia). Wśród tych specjałów na uwagę zasługuje również: pigwa do herbaty, powidło z mirabelek i tarnina do mięs.

Sklep oferuje również zestawy upominkowe w postaci koszy z produktami (indywidualnie komponowanymi), doskonale nadającymi się na prezenty świąteczne i okazjonalne. Z tej oferty chętnie korzystają zakłady pracy i agencje reklamowe.Kliknij aby powiększyć !

Nowością w naszym sklepie jest również comiesięczne losowanie nagród rzeczowych. W losowaniu udział biorą klienci, którzy zakupili w sklepie produkty oraz wypełnili krótką ankietę. Losowanie nagród rzeczowych odbywa się każdego ostatniego dnia miesiąca po zamknięciu sklepu, a nagrodzeni zostają powiadomieni telefonicznie.

Sklep jest także miejscem spotkań z ciekawymi osobistościami - 19.11.2007 gościł u nas Ojciec Leon Knabit OSB – jedna z najbardziej barwnych postaci zakonu Benedyktyńskiego z Tyńca, autor wielu książek i publikacji dla dorosłych i dzieci, który jest "patronem medialnym" sieci sklepów benedyktyńskich w Polsce.
Kliknij aby powiększyć !
Benedyktyni z Tyńca konsekwentnie realizują swoje biznesowe założenia, zgodnie z którymi zamierzają uruchomić w ciągu kilku lat sieć ponad 100 sklepów, oferujących ich towary w całej Polsce. Sklep w Zabrzu jest jedną z pierwszych placówek na Górnym Śląsku  - otworzoną w Polsce w 2007 roku.

Celem całego przedsięwzięcia jest propagowanie tradycyjnej, zdrowej i naturalnej żywności oraz pozyskanie środków na utrzymanie i niezbędne remonty najstarszego w Polsce - liczącego prawie tysiąc lat – klasztoru w Tyńcu.
Zapraszamy do sklepu
od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00
oraz w soboty 9:00 - 13:00

Autoryzowny Sprzedawca Produktów Benedyktyńskich
Dom Handlowy "HG KOMPLEX" Sp. Z o.o.

41-800 Zabrze, ul. H. Sienkiewicza 36
tel./fax (32) 373 60 04, tel. (32) 373 60 05

 

      

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.