Wiadomości z Zabrza

Zlikwidowali kolejne nielegalne automaty do gier hazardowych

 • Dodano: 2019-09-25 08:00, aktualizacja: 2019-09-24 12:58

Zabrzańscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami służby celno-skarbowej, zabezpieczyli kolejne automaty do nielegalnych gier losowych.

Przeprowadzona akcja zakończyła się przejęciem tym razem 3 maszyn

Za naruszenie przepisów ustawy karno - skarbowej grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zabrzańskiej komendy uzyskali informację, że w lokalu w centrum miasta mogą znajdować się automaty do nielegalnych gier hazardowych. Wspólnie z rybnickimi funkcjonariuszami służby celno-skarbowej wkroczyli do salonu w centrum miasta, gdzie podejrzewano, że znajdują się nielegalne automaty. W związku z naruszeniem przepisów o grach losowych mundurowi zabezpieczyli 3 urządzenia, na których były urządzane nielegalne gry hazardowe wbrew obowiązującym przepisom. Zabezpieczone automaty trafiły do magazynów śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego. Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna.

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • Uhhj

  W Maciejowie jest coś takiego

 • Dobry wujek

  Na Sienkiewicza był ten lokal, Rumuny go prowadziły

 • Mieszkaniec

  W tych magazynach już niebawem zabraknie miejsca na te automaty.

 • Tajny69

  Na jednej z dzielnic Jest tzw budynek logic games i tam też są te kurestwa zamknąć to najlepiej w [...]u bo każdy w[...] pieniądze a rodzinę zaniedbuje

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.