Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Zabrze: Zatrzymany z hurtową ilością narkotyków. W mieszkaniu miał broń i amunicję

  • Dodano: 2019-06-04 10:45

Zabrzańscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie hurtowej ilości narkotyków.

W jego mieszkaniu zabezpieczono prawie 2,5 kg marihuany, prawie 5 kg amfetaminy i substancję służącą do przygotowania narkotyków na rynek.

Z zabezpieczonych narkotyków można wyprodukować ponad 225 tys. działek dilerskich narkotyków!

Kryminalni zabezpieczyli również pistolet maszynowy i amunicję. Mężczyzna został aresztowany. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Zabrzańscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. 32-latek został zatrzymany w swoim mieszkaniu w Tychach. Mężczyzna był bardzo zaskoczony poranną wizytą policjantów. W trakcie przeszukania mieszkania policjanci ujawnili prawie 2,5 kg marihuany, ponad 4,7 kg „mokrej” amfetaminy i substancję służącą do przygotowania narkotyku na rynek. Z zabezpieczonych środków można wyprodukować ponad 225 tys. działek dilerskich narkotyków. W trakcie policyjnych czynności okazało się, że mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi za posiadanie i handel narkotykami. W jego sypialni przy łóżku kryminalni zabezpieczyli pistolet maszynowi i amunicję, a także gotówkę, biżuterię i telefon.

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Na czas trwającego postępowania zabrzański sąd tymczasowo aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo zatrzymanemu grozi kara do 10 lat więzienia.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.