Wiadomości z Zabrza

Zabrze: Zatrzymany z hurtową ilością narkotyków. W mieszkaniu miał broń i amunicję

  • Dodano: 2019-06-04 10:45

Zabrzańscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie hurtowej ilości narkotyków.

W jego mieszkaniu zabezpieczono prawie 2,5 kg marihuany, prawie 5 kg amfetaminy i substancję służącą do przygotowania narkotyków na rynek.

Z zabezpieczonych narkotyków można wyprodukować ponad 225 tys. działek dilerskich narkotyków!

Kryminalni zabezpieczyli również pistolet maszynowy i amunicję. Mężczyzna został aresztowany. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Zabrzańscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. 32-latek został zatrzymany w swoim mieszkaniu w Tychach. Mężczyzna był bardzo zaskoczony poranną wizytą policjantów. W trakcie przeszukania mieszkania policjanci ujawnili prawie 2,5 kg marihuany, ponad 4,7 kg „mokrej” amfetaminy i substancję służącą do przygotowania narkotyku na rynek. Z zabezpieczonych środków można wyprodukować ponad 225 tys. działek dilerskich narkotyków. W trakcie policyjnych czynności okazało się, że mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi za posiadanie i handel narkotykami. W jego sypialni przy łóżku kryminalni zabezpieczyli pistolet maszynowi i amunicję, a także gotówkę, biżuterię i telefon.

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Na czas trwającego postępowania zabrzański sąd tymczasowo aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo zatrzymanemu grozi kara do 10 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również