Wiadomości z Zabrza

Za nami druga edycja CARBON Silesia Festivalu! [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2022-06-14 08:30, aktualizacja: 2022-06-14 08:40

To było prawdziwe święto muzyki elektronicznej! W strefie Carnall Sztolni Królowa Luiza 10 czerwca rozpoczęła się kolejna edycja CARBON Silesia Festivalu. Na trzech scenach, w trakcie dwóch dni wystąpiło w sumie 40 artystów. W wyjątkowych przestrzeniach postindustrialnych zabrzmiały tym razem takie gatunki muzyczne, jak house, funk, soul i disco.

CARBON Silesia Festival 2022

Na CARBON Silesia Festivalu pojawili się zarówno najciekawsi twórcy muzyki elektronicznej z całego świata, jak i polskiej sceny klubowej. Zagrali m.in.: Monolink, NTO, Kraak & Smaak , Catz’n Dogz, Bass Astral, iROBOT, Szafran czy BOKKA.

Muzyka z najwyższej półki prezentowana na trzech różnych dedykowanych scenach, przemyślana i zapierająca dech w piersiach scenografia powstała w oparciu o unikatową przestrzeń kopalni, strefa food market, strefy chill, a także wystawy fotograficzne, na których podziwiać można było m.in. zdjęcia wykonane przez znakomitego zabrzańskiego fotografa Pawła Janickiego – to wszystko sprawiło, że te dwa dni przyciągnęły do Zabrza tłumy fanów muzyki elektronicznej.

Przeżyjmy raz jeszcze te emocje oglądając fotorelację z II CARBON Silesia Festivalu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również