Wiadomości z Zabrza

Już dzisiaj startuje CARBON Silesia Festival!

  • Dodano: 2022-06-10 09:00, aktualizacja: 2022-06-10 11:15

Już dzisiaj (piątek 10 czerwca) wystartuje w naszym mieście kolejna edycja CARBON Silesia Festival. To będzie prawdziwe święto muzyki elektronicznej! Na trzech scenach wystąpi w sumie 40 artystów. House, funk, soul, disco – trudno o bardziej wciągające gatunki muzyczne, a każde z nich wybrzmi w wyjątkowych przestrzeniach Strefy Carnall Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu.

CARBON Silesia Festival 2022

Na CARBON Silesia Festival pojawią się zarówno najciekawsi twórcy muzyki elektronicznej z całego świata, jak i polskiej sceny klubowej. Zagrają m.in.: Monolink, NTO, Kraak & Smaak , Catz’n Dogz, Bass Astral, iROBOT, Szafran czy BOKKA.

Wydarzenie to oczywiście nie tylko święto muzyki house. Na festiwalu odnajdą się również fani drum’n’bassu i mocniejszego cztery na cztery. Co jeszcze czeka na tych, którzy wybiorą się na CARBAN Silesia Festival? Muzyka ulokowana na trzech różnych dedykowanych scenach, przemyślana i zapierająca dech w piersiach scenografia powstała w oparciu o unikatową przestrzeń kopalni, strefa food market, która zachwyci najbardziej wymagające podniebienia, strefy chill oraz wiele innych dodatkowych atrakcji i niespodzianek, które urozmaicą czas spędzony podczas festiwalu w Zabrzu.

CARBON Silesia Festival to wyjątkowy koncert, który już w drugi weekend czerwca zachwyci najbardziej wybrednych fanów muzyki tanecznej. W niesamowitej przestrzeni zabrzańskiej Sztolni Królowa Luiza przez dwie noce będziemy mogli bawić się do najlepszych produkcji polskiej i światowej elektroniki. 40 artystów, trzy sceny, strefa chill i food market pozwolą na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości i zjechać do prawdziwej kopalni dźwięków i pozytywnych doznań.

Już dzisiaj startuje CARBON Silesia Festival!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.