Wiadomości z Zabrza

Szafobranie cieszy się coraz większym zainteresowaniem!

  • Dodano: 2024-01-17 16:30

Szafobranie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wymiana ubrań wpisała się na dobre w wydarzenia organizowane przez Stowarzyszenie Wspólnie dla Zabrzan.

Stowarzyszenie Wspólnie dla Zabrzan

Szafobranie stało się już pewnego rodzaju tradycją i jest cyklicznie organizowane przez Stowarzyszenie Wspólnie dla Zabrzan.13 stycznia w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Narutowicza 1 odbyła się kolejna edycja wydarzenia promującego ekologiczny proces wymiany ubrań.

– Cóż to było za Szafobranie! Dziękujemy Wam za tak liczne przybycie. Wymiana ubrań wpisała się na dobre w wydarzenia organizowane przez nasze stowarzyszenie! Wspólnie dbajmy o dobro naszej planety – czytamy na profilu Stowarzyszenia Wspólnie dla Zabrzan.

Szafobranie Zabrze

Wstęp na Szafobranie jest bezpłatny, a zasady udziału bardzo proste. Każda z kobiet może przynieść maksymalnie 5 sztuk ubrań, które powinny być w dobrym stanie, czyste i wyprasowane. Założenie jest takie, że każda z pań wychodzi z tą samą ilością wymienionych ubrań, którą przyniosła. Przy okazji jest to chwila relaksu i okazja do rozmów przy kawie lub herbacie.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Stenka

    Jeden z Kielc drugi z Piotrkowa chodzi jak coś nie tak z głową i przejść ludziom nie dadzą choć ich nie trawia

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również