Wiadomości z Zabrza

Specjalna edycja Szafobrania już 10 lutego!

  • Dodano: 2024-02-08 18:45

Szafobranie odbędzie się już w najbliższą sobotę. Kolejna edycja wymiany ubrań będzie połączona z metamorfozami kobiet, które wzięły udział w akcji organizowanej przez Stowarzyszenie Wspólnie dla Zabrzan „z kapci w marynarkę”.

Stowarzyszenie Wspólnie dla Zabrzan

Szafobranie stało się już pewnego rodzaju tradycją i jest cyklicznie organizowane przez Stowarzyszenie Wspólnie dla Zabrzan. 10 lutego o godzinie 12.00 przy ul. Narutowicza 1 w Zabrzu odbędzie się specjalna edycja Szafobrania. Tym razem oprócz wymiany ubrań będzie można zobaczyć metamorfozy kobiet przeprowadzone przez Stowarzyszenie w ramach akcji „z kapci w marynarkę”.

Szafobranie Zabrze

Wstęp na Szafobranie jest bezpłatny, a zasady udziału bardzo proste. Każda z kobiet może przynieść maksymalnie 5 sztuk ubrań, które powinny być w dobrym stanie, czyste i wyprasowane. Założenie jest takie, że każda z pań wychodzi z tą samą ilością wymienionych ubrań, którą przyniosła. Przy okazji jest to chwila relaksu i okazja do rozmów przy kawie lub herbacie.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Stenka

    Jeden kilka tys zadłużenia miał i w renomowanej kancelarii pracował a mnie lodzki zajad za fraki bo nienawiść go toczy i ofiar wyszukuje słabszych starszych ludzi i cały sąd piotrkowski handluje na wsi choć nie ma czym szczyt chamstwa i podlosci

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również