Wiadomości z Zabrza

Zgłoś się do specjalnego programu organizowanego przez Stowarzyszenie Wspólnie dla Zabrzan

  • Dodano: 2024-01-24 17:15

Tym razem Stowarzyszenie Wspólnie dla Zabrzan wychodzi ze specjalnym programem „Z kapci w marynarkę”. Jest to świetna opcja dla kobiet, które są nabrać pewności siebie i łatwiej odnaleźć się na rynku pracy, a do tego przejść totalną metamorfozę wyglądu!

Wspólnie dla Zabrzan

Stowarzyszenie Wspólnie dla Zabrzan poszukuje ośmiu kobiet do programu „Z kapci w marynarkę”. Każda z uczestniczek otrzyma opiekę trenerską, szkolenie oraz metamorfozę wyglądu. Wszystko po to, aby pomóc kobietom łatwiej odnaleźć się na rynku pracy.

„Z kapci w marynarkę”

W programie mogą wziąć udział tylko kobiety nieaktywne zawodowo. Zgłoszenia na adres Stowarzyszenia można wysyłać do 26 stycznia.

– Zgłoszenia należy wysyłać do 26 stycznia br. na adres mailowy: wspolniedlazabrzan@gmail.com. W treści zgłoszenia prosimy o podanie imienia, wieku oraz przesłanie swojego zdjęcia. Napiszcie również pięć zdań o sobie. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami. Serdecznie zapraszamy! – informuje Stowarzyszenie Wspólnie dla Zabrzan.

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również