Wiadomości z Zabrza

Samochód wjechał w drzewo. Za kierownicą siedział pijany 17-latek!

  • Dodano: 2023-04-03 14:15

Volkswagen roztrzaskał się o drzewo! Jak się okazało, kierującym był 17-letni chłopak z dwoma promilami. Na szczęście, nie doznał poważnych obrażeń.

Zabrze. Pijany 17-latek wjechał samochodem w drzewo!

W nocy z soboty na niedzielę z 1 na 2 kwietnia krótko przed godziną 1.00 w ciągu ul. Paderewskiego w Zabrzu w dzielnicy Kończyce doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Samochód marki Volkswagen Polo wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Jak się okazało, za kierownicą siedział pijany 17-latek.

– Okazało się, że oczywiście nie miał prawa jazdy, bo w takim wieku jeszcze nie można mieć, i był nietrzeźwy. W organizmie miał grupo ponad 2 promile alkoholu – powiedział mł. asp. Sebastian Bijok, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu.

Samochód zupełnie roztrzaskał się o przydrożne drzewo. Na szczęście 17-latek nie doznał żadnych poważnych i zagrażających jego życiu obrażeń. W samochodzie jechał sam.

Dziś zabrzańscy policjanci prowadzą cykliczne działania "Trzeźwość". Do tej pory na drogach w Zabrzu zatrzymano już dwóch kierujących w stanie po spożyciu alkoholu, co traktowane jest jako wykroczenie.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również