Wiadomości z Zabrza

Poszukiwany listem gończym "wpadł" na ogródku działkowym

  • Dodano: 2020-08-05 13:00

Wczoraj późnym wieczorem policyjni wywiadowcy z zabrzańskiej Komendy, zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Poszukiwany na widok policjantów schował się w altanie na jednym z ogródków działkowych. Teraz 33-latek trafił za kratki, gdzie spędzi najbliższe 2 lata i 3 miesiące.

Do zatrzymania doszło późnym wieczorem na terenie jednego z zabrzańskich ogródków działkowych

Podczas patrolu rejonu ogródków działkowych, policyjni wywiadowcy z zabrzańskiej Komendy zauważyli na terenie jednego z ogródków mężczyznę, który wyglądem odpowiadał do osoby poszukiwanej listem gończym. Na widok policjantów mężczyzna natychmiast uciekł do altany i schował się w środku, zamykając drzwi na klucz. Wywiadowcy ustalili, że przebywa on od dłuższego czasu na terenie tego ogródka, co potwierdziło ich przypuszczenia, że wewnątrz altany znajduje się poszukiwana osoba. Policjantom udało się skontaktować z właścicielką działki, która chcąc otworzyć drzwi altany, przyjechała na miejsce wraz z drugim patrolem Policji.

Ukrywający się mężczyzna zablokował zamek drzwi, drugim kluczem od wewnątrz

Wywiadowcy jednak nie dali za wygraną i kiedy poinformowali go że jeżeli nie otworzy drzwi, to wejdą tam siłowo. Na szczęście nie było to konieczne bo słysząc tę informację, ukrywający się w środku mężczyzna, zdecydował się otworzyć drzwi policjantom, oznajmiając że jest osobą poszukiwaną. Teraz 33-latek trafił za kratki, gdzie spędzi najbliższe 2 lata i 3 miesiące.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.