Wiadomości z Zabrza

Miss Śląska 2020 została Natalia Ciekańska z Zabrza!

  • Dodano: 2020-08-05 10:00

Gala Wyborów Miss Śląska 2020 już za nami! Tytuł Miss Śląska 2020 zdobyła 20-latka Natalia Ciekańska z Zabrza, natomiast tytuł Miss Śląska Nastolatek 2020 otrzymała 17-latka Laura Walczak z Lędzin.

Finał konkursu odbył się 2 sierpnia w hotelu Vesta w Jeleśni. Spośród 27 kandydatek jury wybrało najpiękniejsze dziewczyny z województwa śląskiego.

Tytuł Miss Śląska 2020 zdobyła 20-latka Natalia Ciekańska z Zabrza, natomiast tytuł Miss Śląska Nastolatek 2020 otrzymała 17-latka Laura Walczak z Lędzin.

- To był niezwykle emocjonujący wieczór! Niedzielna gala finałowa MISS ŚLĄSKA 2020 podsumowała efekty naszych starań. Każda z nas - finalistek dała z siebie naprawdę wszystko! Pamiętajcie, jesteście wyjątkowe, życzę Wam dalszych sukcesów! Chciałbym podziękować za każde słowo wsparcia, za każdy SMS oddany na mnie w głosowaniu, za wspaniałą atmosferę, za cudne nagrody oraz organizatorom za to, że podjęli się kontynuować konkurs mimo obecnie panującej sytuacji pandemii - napisała Natalia Ciekańska na Instagramie. - Udział w konkursie był spontaniczną decyzją, której nie żałuję. Poznałam tyłu wspaniałych ludzi, jestem bogatsza o nowe doświadczenie. Pamiętajcie, że warto spełniać marzenia i walczyć o swoje. Mam nadzieję, że będę godną następczynią Dominiki Konarskiej i dam z siebie wszystko, aby w pełni reprezentować nasze województwo. To były niezapomniane chwile! Dziękuję - dodała.

Kolejne tytuły uzyskały:

  • I vice Miss Śląska 2020 – Sandra Paszek ze Skrzyszowa, lat 20;
  • I vice Miss Śląska Nastolatek 2020 – Julia Cebula z Jaworzna, lat 15;
  • II vice Miss Śląska 2020 – Sylwia Holecka z Mysłowic, lat 22;
  • II vice Miss Śląska Nastolatek 2020 – Daria Filip z Jejkowic, lat 17.

Przez około 3 tygodnie do Dnia Gali Finałowej Internauci mogli głosować na Miss Śląska Internetu 2020 oraz Miss Śląska Nastolatek Internetu 2020. Głosowanie zakończyło się werdyktem:

  • Miss Śląska Internetu 2020 – Roksana Jagła z Chruszczobrodu, lat 21;
  • Miss Śląska Nastolatek Internetu 2020 – Justyna Kierat ze Zwierzyńca, lat 16.

Co więcej, telewidzowie poprzez głosowanie SMS w trakcie transmisji Gali Finałowej wybrali Miss Publiczności, którą została Justyna Kierat ze Zwierzyńca.

Podczas Gali Finałowej zostały wyłonione dodatkowe tytuły, które otrzymały:

  • Miss Sensual Beauty 2020 – Wiktoria Gacek z Chorzowa, lat 20;
  • Miss Integracji i Przyjaźni 2020 – Katarzyna Kasza z Katowic, lat 24;
  • Miss Hotelu VESTA 2020 – Wiktoria Gacek z Chorzowa, lat 20.

Ponadto Jury przyznało aż cztery zielone karty, które stanowią przepustkę do wystartowania w dalszym etapie Wyborów Miss Polski – Ćwierćfinale dla Kandydatek, które nie otrzymały żadnego tytułu. Zielone karty otrzymały: Wiktoria Miśkiewicz, Maja Sychowicz, Wiktoria Gacek, Daniela Szewczyk.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.