Wiadomości z Zabrza

Miss Śląska 2020 została Natalia Ciekańska z Zabrza!

  • Dodano: 2020-08-05 10:00

Gala Wyborów Miss Śląska 2020 już za nami! Tytuł Miss Śląska 2020 zdobyła 20-latka Natalia Ciekańska z Zabrza, natomiast tytuł Miss Śląska Nastolatek 2020 otrzymała 17-latka Laura Walczak z Lędzin.

Finał konkursu odbył się 2 sierpnia w hotelu Vesta w Jeleśni. Spośród 27 kandydatek jury wybrało najpiękniejsze dziewczyny z województwa śląskiego.

Tytuł Miss Śląska 2020 zdobyła 20-latka Natalia Ciekańska z Zabrza, natomiast tytuł Miss Śląska Nastolatek 2020 otrzymała 17-latka Laura Walczak z Lędzin.

- To był niezwykle emocjonujący wieczór! Niedzielna gala finałowa MISS ŚLĄSKA 2020 podsumowała efekty naszych starań. Każda z nas - finalistek dała z siebie naprawdę wszystko! Pamiętajcie, jesteście wyjątkowe, życzę Wam dalszych sukcesów! Chciałbym podziękować za każde słowo wsparcia, za każdy SMS oddany na mnie w głosowaniu, za wspaniałą atmosferę, za cudne nagrody oraz organizatorom za to, że podjęli się kontynuować konkurs mimo obecnie panującej sytuacji pandemii - napisała Natalia Ciekańska na Instagramie. - Udział w konkursie był spontaniczną decyzją, której nie żałuję. Poznałam tyłu wspaniałych ludzi, jestem bogatsza o nowe doświadczenie. Pamiętajcie, że warto spełniać marzenia i walczyć o swoje. Mam nadzieję, że będę godną następczynią Dominiki Konarskiej i dam z siebie wszystko, aby w pełni reprezentować nasze województwo. To były niezapomniane chwile! Dziękuję - dodała.

Kolejne tytuły uzyskały:

  • I vice Miss Śląska 2020 – Sandra Paszek ze Skrzyszowa, lat 20;
  • I vice Miss Śląska Nastolatek 2020 – Julia Cebula z Jaworzna, lat 15;
  • II vice Miss Śląska 2020 – Sylwia Holecka z Mysłowic, lat 22;
  • II vice Miss Śląska Nastolatek 2020 – Daria Filip z Jejkowic, lat 17.

Przez około 3 tygodnie do Dnia Gali Finałowej Internauci mogli głosować na Miss Śląska Internetu 2020 oraz Miss Śląska Nastolatek Internetu 2020. Głosowanie zakończyło się werdyktem:

  • Miss Śląska Internetu 2020 – Roksana Jagła z Chruszczobrodu, lat 21;
  • Miss Śląska Nastolatek Internetu 2020 – Justyna Kierat ze Zwierzyńca, lat 16.

Co więcej, telewidzowie poprzez głosowanie SMS w trakcie transmisji Gali Finałowej wybrali Miss Publiczności, którą została Justyna Kierat ze Zwierzyńca.

Podczas Gali Finałowej zostały wyłonione dodatkowe tytuły, które otrzymały:

  • Miss Sensual Beauty 2020 – Wiktoria Gacek z Chorzowa, lat 20;
  • Miss Integracji i Przyjaźni 2020 – Katarzyna Kasza z Katowic, lat 24;
  • Miss Hotelu VESTA 2020 – Wiktoria Gacek z Chorzowa, lat 20.

Ponadto Jury przyznało aż cztery zielone karty, które stanowią przepustkę do wystartowania w dalszym etapie Wyborów Miss Polski – Ćwierćfinale dla Kandydatek, które nie otrzymały żadnego tytułu. Zielone karty otrzymały: Wiktoria Miśkiewicz, Maja Sychowicz, Wiktoria Gacek, Daniela Szewczyk.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również