Wiadomości z Zabrza

Pędził w terenie zabudowanym z prędkością 130 km/h. Zatrzymali go policjanci z grupy SPEED

  • Dodano: 2020-12-09 07:30, aktualizacja: 2020-12-09 07:42

Policjanci zabrzańskiej drogówki, wchodzący w skład policyjnej grupy "SPEED", zatrzymali kierowcę, który pędził w terenie zabudowanym z prędkością 130 km/h. Wykroczenie udokumentował policyjny wideorejestrator. Mężczyźnie, za przekroczenie dozwolonej prędkości o 80 km/h, mundurowi zatrzymali prawo jazdy.

Policjanci z grupy SPEED zwalczają agresywne i niebezpieczne zachowania na drogach

Jednym z nich jest przekraczanie prędkości, które może być zagrożeniem dla innych uczestników ruchu. Mundurowi z zabrzańskiej drogówki zatrzymali w poniedziałek rano kierującego samochodem marki Land Rover, który w terenie zabudowanym pędził z prędkością 130 km/h. Nieodpowiedzialne zachowanie 36-letniego mieszkańca Zabrza zarejestrował policyjny wideorejestrator. Policjanci ukarali kierującego mandatem karnym w wysokości 500 złotych i 10 punktami karnymi. Zatrzymano mu również na 3 miesiące prawo jazdy.

Grupy SPEED działają w całym kraju. Do służby kierowane są radiowozy nieoznakowane z wideorejestratorami, ale także te oznakowane, z laserowymi miernikami prędkości. Tak wyposażeni mundurowi reagują na wszelkie przypadki łamania prawa na drodze.

ZOBACZ NAGRANIE

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Jozin

    Czas pomiaru 1,4sek... wynik pewnie będzie do podważenia...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.