Wiadomości z Zabrza

29-latek pędził 160 km/h. Zatrzymali go policjanci z zabrzańskiej grupy SPEED

  • Dodano: 2020-11-13 07:00, aktualizacja: 2020-11-13 07:05

Policjanci z zabrzańskiej drogówki, działając w ramach specjalnej grupy SPEED, udaremnili rajd 29-letniego mężczyzny, który na zabrzańskim odcinku DTŚ pędził z prędkością 160 km/h.

W miejscu, gdzie został zatrzymany, obowiązuje ograniczenie prędkości do 70 km/h. Apelujemy o zdrowy rozsądek i wolniejszą jazdę – często to właśnie przez nieodpowiedzialne zachowanie na drogach giną ludzie.

Kolejny raz policjanci z grupy SPEED zakończyli rajd kierującego, który z drogi urządził sobie tor wyścigowy. Tym razem kierujący przekroczył dopuszczalną prędkość o aż 90 km/h. W czwartek na DTŚ w Zabrzu stróże prawa zauważyli szybko jadący samochód. Kierowca znacznie przekroczył dopuszczalną na tym odcinku prędkość, która była ograniczona do 70 km/h. Policjanci ruszyli za volvo i zmierzyli prędkość. Okazało się, że 29-letni mężczyzna jechał aż 160 km/h. Kontrola drogowa zakończyła się dla niego 500-złotowym mandatem oraz 10 punktami karnymi w związku z przekroczeniem prędkości.

ZOBACZ NAGRANIE

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Pis

    Naprawdę przestępca haha przecież niepedzil po mieście. Po średnicówce leciał 3 pasy!!! Milicja podnosi statystyki zamknijcie go razem z mordercami i złodziejami

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.