Wiadomości z Zabrza

Koleje Śląskie mają specjalną ofertę dla rodzin!

  • Dodano: 2023-11-22 10:00, aktualizacja: 2023-11-24 13:32

Przed okresem świątecznym, kiedy to częściej podróżujemy w towarzystwie rodziny, warto przypomnieć o tym, że w pociągach Kolei Śląskich można skorzystać z OFERTY SPECJALNEJ RODZINA. Na jej podstawie obowiązuje 30% ulgi dla osób podróżujących wspólnie z dziećmi do 16. roku życia. Z oferty może skorzystać od 2 do 6 osób, w tym maksymalnie dwie osoby dorosłe i minimum jedno dziecko. Dzieci mogą skorzystać z indywidualnych uprawnień do ulgi ustawowej.

Oferta specjalna - Rodzina

Oferta ma zastosowanie przy przejazdach w pociągach uruchamianych przez Koleje Śląskie przewidzianych w rozkładzie jazdy, z wyłączeniem pociągów o charakterze komercyjnym. Bilety można nabyć:

  1. w punktach odprawy, w biletomatach, w internetowych i/lub mobilnych kanałach
  2. sprzedaży – najwcześniej na 30 dni przed dniem wyjazdu,
  3. w pociągu u personelu pokładowego oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnej

SkyCash na warunkach określonych w Regulaminie usługi Bilet elektroniczny w Kolejach Śląskich - wyłącznie w dniu wyjazdu.

Co istotne, ulgę 30% stosuje się na podstawie dokumentu stwierdzającego wiek dziecka. Rezygnacja z przejazdu części osób dozwolona jest pod warunkiem, że liczba uczestników kontynuujących podróż nie będzie mniejsza niż 2 osoby, w tym jedno dziecko do ukończenia 16 roku życia. Warto także wiedzieć, że oferta Rodzina nie łączy się z innymi ofertami.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również