Wiadomości z Zabrza

Już wkrótce V Rajd Renifera!

  • Dodano: 2019-11-27 07:45, aktualizacja: 2019-11-26 10:58

Zabrzańskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji zaprasza do uczestnictwa w piątej edycji Rajdu Renifera.

Impreza rozpocznie się o godz. 14.00 na placu Wolności w Zabrzu. Nowe miejsce, wszak wcześniej Rajd Renifera ruszał z placu Warszawskiego, to niejedyna zmiana.

W tym roku Rajd Renifera będzie imprezą towarzyszącą Zabrzańskiemu Jarmarkowi Bożonarodzeniowemu

Rajd Renifera to motoryzacyjna impreza turystyczno-krajoznawcza po Zabrzu przeznaczona dla wszystkich miłośników motoryzacji.

Każda załoga uczestnicząca w imprezie otrzyma mapę z zaznaczonymi kilkudziesięcioma punktami w mieście. Po dojechaniu w wyznaczone miejsce czeka na nich szereg zadań: zagadki związane bezpośrednio z miejscem, w które dojechali, a także wyzwania związane z pierwszą pomocą, techniką jazdy, znajomością przepisów drogowych, ale także historią miasta czy nawigacją.

Rajd Renifera otwarty jest dla wszystkich zainteresowanych. Aby to podkreślić, organizatorzy wyznaczyli dwie kategorie dla zawodników: CLASSIC (dla pojazdów z rocznika 1993 roku i starszych lub też z innych przyczyn zarejestrowanych jako pojazdy zabytkowe) oraz TURYSTYK (dla wszystkich innych pojazdów).

Zapisy odbędą się w dniu imprezy na pl. Wolności. Wyjazd na trasę przewidziany jest o godz. 15.00. Uczestnictwo jest zwolnione z wszelkich opłat. Wszelkie informacje można znaleźć na stronie internetowej (www.zsmm.pl) oraz profilu www.Facebook.com/ZSMMpl

Już wkrótce V Rajd Renifera!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również