Wiadomości z Zabrza

Górnik Zabrze laureatem Międzynarodowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Juniorów

• Dodano: 2019-01-22 09:45

Górnik Zabrze laureatem XXVII Międzynarodowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Juniorów o Puchar Prezydenta Miasta Zabrze.

W ub. weekend, w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu, odbyła się 27. edycja Międzynarodowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Juniorów o Puchar Prezydenta Miasta Zabrza.

Na boisku zmierzyło się w sumie osiem drużyn.

W grupie A: NKP Podhale, Stadion Śląski Chorzów, Podokręg Zabrze oraz Dynamo Lviv. W grupie B: Gwarek Zabrze, MKS Zabrze, Lokomotiva Trnava oraz Górnik Zabrze.

Po emocjonującym finale piłkarze Górnika Zabrze wygrali z Podokręgiem Zabrze (1:0).

W meczu o trzecie miejsce MKS Zaborze Zabrze pokonał NKP Podhale Nowy Targ (1:0).

Najlepszym bramkarzem turnieju był Dominik Brzozowski reprezentujący MKS Zaborze Zabrze. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Mateusza Otrębę reprezentującego NKP Podhale Nowy Targ. Z dorobkiem trzech bramek, królem strzelców został zawodnik Górnika Zabrze Bartłomiej Eizenchart.