Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Policjanci odzyskali skradzione służbowe auto prezydent Małgorzaty Mańki-Szulik

  • Dodano: 2019-01-22 09:15

W wyniku intensywnych czynności policja ustaliła gdzie znajduje się osobowa Skoda stanowiąca własność Urzędu Miejskiego w Zabrzu.

Samochód został skradziony przed kilkoma dniami

Funkcjonariusze zatrzymali osoby podejrzewane o związek z tą sprawą. Trwają dalsze czynności. Samochód niebawem zostanie przekazany Urzędowi Miejskiemu w Zabrzu.

Czynności w sprawie podjęli m.in. policjanci z wydziału kryminalnego zabrzańskiej komendy, którzy specjalizują się w tego typu sprawach. Wczoraj po południu pojazd został namierzony w województwie kujawsko-pomorskim. Podczas próby kontroli drogowej kierujący skodą podjął ucieczkę. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali znanego im 35-latka, który trafił do policyjnego aresztu. Jak się okazało kierował on skradzioną z terenu Zabrza skodą. Samochód został odzyskany i zabezpieczony. Obecnie zabrzańscy kryminalni prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

Małgorzata Mańka-Szulik dziękuje policjantom za efektywną akcję

Dziękuję policjantom za sprawną i efektywną akcję – skomentowała prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik. - Zaangażowanie funkcjonariuszy oraz szybko podjęte działania potwierdziły profesjonalizm policjantów.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.