Wiadomości z Zabrza

Carnall Festiwal 2024 w Zabrzu. Wiemy kto wystąpi! [LINE-UP]

  • Dodano: 2024-05-07 09:45

Tego lata, najbardziej industrialna strefa kultury w Polsce wypełni się ponownie dźwiękami muzyki. W zrewitalizowanej strefie Carnall Sztolni Królowa Luiza, odbędzie się czwarta edycja Carnall Festivalu. Na festiwalowej scenie pojawią się różne style i gatunki. Każdy, kto zagości w tym wyjątkowym miejscu, znajdzie coś dla siebie. Czekają nas cztery koncerty.

Znamy już oficjalny line-up Carnall Festiwal!

7 lipca wystąpią Daria ze Śląska oraz Natalia Szroeder. Na kolejnym koncercie, 21 lipca, posłuchamy trzech najlepszych twórców polskiego rapu i hip-hopu – O.S.T.R. oraz Fisz Emade. Patrycja Markowska i Oskar Cyms pojawią się na trzecim i przedostatnim koncercie Carnall Festivalu 4 sierpnia. Ostatni koncert odbędzie się 25 sierpnia – wystąpią Young Igi, Otsochodzi oraz Daria Zawiałow.

Na wszystkich spragnionych uczty muzycznej czeka także strefa gastro – Pub Zmiękczalnia, obowiązkowy punkt na turystyczno-gastronomicznej mapie Śląska, serwujące jedyne takie, regionalne piwo, czorne pierogi i śląsko nutella!

Każde z zaplanowanych wydarzeń otworzy Orkiestra Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.

Bilety dostępne na stronie:

https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/carnall-festival

W letnie wieczory nie zabraknie także gorących imprez tanecznych, więc aby być na bieżąco, obserwujcie nasze profile w social mediach. Bilet zakupiony na każdy z niedzielnych koncertów upoważnia do uczestnictwa w dodatkowym wydarzeniu – DJ’SET „Świeże Brzmienie” Impreza taneczna pod gołym niebem na Strefie Carnall! w godzinach 20:00 – 02:00 (ważny na sobotę po niedzielnym koncercie)

Carnall Festiwal 2024 w Zabrzu. Wiemy kto wystąpi! [LINE-UP]

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również