Wiadomości z Zabrza

Będąc po służbie, zatrzymał złodzieja elektronarzędzi

  • Dodano: 2020-03-30 08:15, aktualizacja: 2020-03-30 08:18

Policjantem jest się nie tylko na służbie. To stwierdzenie potwierdził po raz kolejny Starszy Posterunkowy Adam Sobczak z zabrzańskiej dwójki.

Będąc po służbie, zatrzymał złodzieja elektronarzędzi

19-letni złodziej za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w kwocie 500 złotych.

Starszy Posterunkowy Adam Sobczak z II Komisariatu Policji w Zabrzu kolejny raz udowodnił, że policjantem jest się nie tylko na służbie. O Posterunkowym pisaliśmy już w zeszłym roku, kiedy po służbie udzielił pomocy podczas wypadku drogowego oraz przekazał część z otrzymanej nagrody Ministra na cel charytatywny. Tym razem w poniedziałek tuż przed 21.00 będąc obok sklepu, przy ul. 3-go Maja zauważył mężczyznę, który wybiegł ze sklepu, mając w rekach dwie walizki z elektronarzędziami.

Policjant, nie zastanawiając się długo, ruszył za nim w pościg

Już po chwili zatrzymał 19-latka, który skradł elektronarzędzia o wartości 478 zł. 19-latek przyznał się do kradzieży walizek z narzędziami. Na miejsce wezwani zostali policjanci pełniący w tym czasie służbę. Za popełnione wykroczenie 19-latek został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Mieszkaniec

    Straszna kara - i tak nie zapłaci.Od tego czasu już pewnie opylił kilka innych punktów.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.