Wiadomości z Zabrza

34-latek odpowie za znęcanie się. Grozi mu kara do 5 lat więzienia

  • Dodano: 2023-02-28 08:00, aktualizacja: 2023-02-28 08:06

34-letni mężczyzna, który znęcał się nad swoją partnerką, został zatrzymany przez policjantów z trzeciego komisariatu. Decyzją prokuratury, podejrzany został objęty policyjnym dozorem. Mężczyzna ma również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz kontaktowania się bez jej zgody. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Dozór i nakaz opuszczenia mieszkania za znęcanie się

Mężczyzna zatrzymany został w ubiegłą środę, po otrzymaniu informacji o całej sytuacji. Z treści otrzymanego zgłoszenia wynikało, że 34-latek znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją partnerką. Zbieraniem materiału dowodowego w tej sprawie zajęli się policjanci z zabrzańskiej trójki. Zatrzymany usłyszał zarzut dotyczący znęcania psychicznego oraz fizycznego nad partnerką.

Decyzją prokuratora podejrzany został objęty policyjnym dozorem. Na czas trwania postępowania będzie musiał zgłaszać się do jednostki policji. Podejrzanego obowiązuje również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz kontaktowania bez jej zgody i nakaz opuszczenia mieszkania. Za popełnione przestępstwo podejrzanemu grozi kara do 5 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również