Wiadomości z Zabrza

Autodrom Pomorze - najlepszy pomysł na wyjazd integracyjny i nie tylko!

  • Dodano: 2020-01-10 11:00

Szukasz ciekawego pomysłu na urozmaicenie imprezy firmowej albo wyjazdu integracyjnego dla pracowników? Wyścigi na torze lub jazdy indywidualne sportowymi samochodami z pewnością docenią nie tylko pracownicy płci męskiej, ale i kobiety!

Wielu z nas marzy o tym, by poczuć się, jak kierowca rajdowy lub wyścigowy. Oglądając filmy akcji albo grając w gry komputerowe, osiągamy tylko namiastkę emocji i adrenaliny, jaka towarzyszy prawdziwym wyścigom. Dzięki eventom tematycznym marzenie o przejażdżce szybkimi samochodami może się ziścić, bez obawy o mandat czy utratę prawa jazdy. To również doskonały pomysł na urozmaicenie wyjazdów integracyjnych i szkoleń, a wspólna zabawa na profesjonalnym torze nie tylko przyniesie wiele pozytywnych emocji, ale także zacieśnienie więzi wśród pracowników, co niewątpliwie wpłynie na morale w pracy.

Idealnym miejscem na przeprowadzenie szkolenia swoich pracowników na wybrzeżu dla eventu motoryzacyjnego będzie Tor Autodrom Pomorze, zlokalizowany w miejscowości Pszczółki, czyli ok. 20 km na południe od Gdańska. Obiekt zajmuje teren o powierzchni 8 hektarów, na którym znajduje się tor kartingowy, tor ziemny dla quadów, płyta poślizgowa prostokątna, płyta poślizgowa w formie pierścienia, plac manewrowy, wzniesienia z łukiem i nawodnione, a także budynki biurowe wraz z halą garażową o powierzchni 545 m². Ze względu na dogodną lokalizację jazda na torze wyścigowym Pszczółki może nie tylko stanowić ciekawy element firmowego wyjazdu integracyjnego, ale także urozmaicić prywatny pobyt nad morzem lub w Trójmieście.

Tor wyścigowy w obiekcie Autodrom Pomorze ma długości 1,2 kilometra oraz szerokości do 20 metrów. Asfaltowa nawierzchnia zapewnia doskonałą przyczepność i pozwala w pełni przetestować możliwości nawet najbardziej wymagającego pojazdu. Dodatkowo tor wyposażony jest w sygnalizację świetlną, a ponadto umożliwia pomiar czasu przejazdu. Dostępne na torze samochody to m.in. Ferrari, Porsche 911, Audi R8 czy Nissan GT-R, które docenią zarówno początkujący miłośnicy szybkiej, sportowej jazdy, jak i profesjonaliści.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.