Wiadomości z Zabrza

Zmiany na stanowiskach kierowniczych w zabrzańskiej komendzie

  • Dodano: 2019-08-09 10:15

W katowickiej komendzie wojewódzkiej policji odbyła się wczoraj uroczystość związana ze zmianami na stanowiskach kierowniczych w garnizonie śląskim.

Między innymi w zabrzańskiej komendzie

Rozkazy i podziękowania wręczył zebranym Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. dr Krzysztof Justyński.

Dzisiaj w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbyła się uroczystość wręczenia rozkazów personalnych o powierzeniu obowiązków na stanowiskach kierowniczych w garnizonie śląskim. Między innymi w zabrzańskiej komendzie. Rozkazem personalnym, Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach powierzył od dnia 10 sierpnia br. pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku:

  • Pierwszego Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu – mł. insp. Pawłowi Kopernikowi – dotychczasowemu Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu.

  • Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu – podinsp. Jackowi Nowakowi – dotychczasowemu Komendantowi Komisariatu I Policji w Zabrzu

W uroczystości uczestniczyli również: Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach: insp. Roman Rabsztyn oraz Komendant Miejski Policji w Zabrzu insp. Dariusz Kopeć.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.