Wiadomości z Zabrza

Zgubne skutki libacji. 45-latek zmarł w wyniku zatrucia alkoholowego

  • Dodano: 2021-04-20 11:30

Impreza suto zakrapiana alkoholem, śmierć jednego z biesiadników i zatrzymanie trzech osób, które uczestniczyły w libacji. Co się stało w mieszkaniu przy ulicy Cmentarnej w Zabrzu?W niedzielę, 18 kwietnia, pisaliśmy na łamach portalu, że w nocy z 17 na 18 kwietnia dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu otrzymał zgłoszenie o nieprzytomnym mężczyźnie, który miał znajdować się w mieszkaniu przy ul. Cmentarnej w Zabrzu.

Kiedy policjanci przybyli pod wskazany w zgłoszeniu adres, wspomniany 45-latek już nie żył. Jak podał portal Zabrze 112, ze wstępnych ustaleń policji wynika, że na ciele zmarłego znajdują się obrażenia wskazujące na udział osób trzecich w tragedii. Mundurowi rozpoczęli dochodzenie. Zatrzymali w tej sprawie trzy osoby – kobietę i dwóch mężczyzn. Pojawiło się podejrzenie, że osoby te mogły mieć związek ze śmiercią 45-letniego mężczyzny. Rzeczywistość okazała się jednak inna.

Mężczyzna miał 6-centymetrową dziurę w plecach

Jako, że na plecach mężczyzny znajdowała się głęboka na sześć centymetrów, prokurator zdecydował o przeprowadzeniu sekcji zwłok. Ta rozwiała wszystkie wątpliwości. Okazało się bowiem, że mężczyzna umarł z upojenia alkoholowego, a ściślej – na skutek zatrucia alkoholowego. Jak podaje portal Zabrze112, wspomniana rana mogła powstać, gdy mężczyzna wpadł na szklane drzwi, a kawałek szkła sporych rozmiarów wbił się w jego ciało.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Mario

    Pewnie upadając ,upadł na nóż

  • Karo

    Przecież pisze w treści że upadł na szklane drzwi

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również