Zbiórka na rzecz 11-letniego Krystiana z Zabrza. Chłopiec czeka na przeszczep serca
11-letni Krystian potrzebuje naszej pomocy. Chłopiec choruje od urodzenia, a jego jedynym ratunkiem jest przeszczep serca. Jego rodziny nie stać na kosztowne leczenie i specjalistyczny sprzęt. Aby mu pomóc wystarczy wesprzeć internetową zbiórkę.
Krystian czeka na przeszczep serca
U 11-letniego Krystiana z Zabrza tuż po urodzeniu rozpoznano wadę serca – HLHS zespół hipoplazji lewego serca. Ma już za sobą kilka operacji na otwartym sercu i wiele zabiegów. Mimo to wciąż potrzebuje regularnych badań, leków i specjalistycznego sprzętu, który jak wiadomo, sporo kosztuje.
Stan zdrowia Krystiana pogorszył się i czeka na przeszczep serca. Obecnie Krystian jest pod kontrolą lekarzy z kardiochirurgii w Szpitalu Dziecięcym w Krakowie-Prokocimiu oraz w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu.
– Mimo pogarszającego się zdrowia Krystian jest wesoły i nie traci nadziei, że przeszczep się uda i będzie mógł cieszyć się życiem – przekazuje ciocia Krystiana. – Koszty leczenia są dość wysokie i przekraczają nasze możliwości – dodaje.
Aby pomóc Krystianowi wystarczy wesprzeć internetową zbiórkę na jego rzecz. Zbiórka dostępna jest na portalu Pomagam – TUTAJ.
Tagi:
pomoc



![Zima w mieście? Tylko z kulturą! TOP wydarzenia w regionie [30.01 – 05.02]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/Free-7.jpg)












Dodaj komentarz