Wiadomości z Zabrza

Zatrzymani z workiem marihuany

  • Dodano: 2018-11-16 09:15

Policyjni wywiadowcy z katowickiego oddziału prewencji zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy w samochodzie posiadali narkotyki.

Do zatrzymania doszło w zabrzańskiej dzielnicy Zaborze podczas kontroli pojazdu. Zabezpieczono prawie 100 porcji dilerskich marihuany. Czynności w sprawie trwają.

Policjanci z katowickiego oddziału prewencji, którzy wspomagają w służbie mundurowych z całego województwa śląskiego, tym razem pełnili służbę w Zabrzu. Podczas patrolu wywiadowcy w zabrzańskiej dzielnicy Zaborze zatrzymali do kontroli Audi 80, w którym podróżowały 3 osoby. Na widok policjantów 36-letnia kobieta zaczęła zachowywać się bardzo nerwowo, próbując ukryć coś z tyłu samochodu. W czasie kontroli policjanci ujawnili foliowy worek z zawartością brunatno-zielonego suszu. Badanie przeprowadzone przez technika wskazało, że zabezpieczony susz to prawie 100 porcji dilerskich marihuany. Ponadto okazało się, że 19-letni kierujący audi posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, a także jest poszukiwany przez zabrzański sąd do odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności. Para i ich 22-letni towarzysz zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Czynności w sprawie trwają.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.