Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Zabrze: Śmiertelny wypadek na DTŚ. Zginął motocyklista

  • Dodano: 2019-05-20 12:45

Zabrzańscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na zabrzańskim odcinku Drogowej Trasy Średnicowej.

W wyniku zdarzenia motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Podróżując pamiętajmy o bezpieczeństwie swoim, a także innych. Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz wzajemny szacunek na drodze.
 

Do wypadku drogowego doszło 18 maja kilkanaście minut po godz. 1.00 na zabrzańskim odcinku DTŚ

 Ze wstępnych ustaleń wynika, że 31-letni kierujący Hondą CBR, który jechał od strony Gliwic w kierunku Katowic, w rejonie zjazdu na zabrzańską dzielnicę Zaborze, uderzył w bariery energochłonne, a następnie w znak drogowy i latarnię. Niestety, motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci zabrzańskiej drogówki, funkcjonariusze straży pożarnej, a także technik kryminalistyczny. Czynności w sprawie trwają, a policjanci apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, rozsądek i kulturę jazdy. Zadbajmy nie tylko o swoje bezpieczeństwo, a także o bezpieczeństwo innych uczestników ruchu drogowego.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Świadek

    Najciekawsze z tego wszystkiego jest to, że w czasie wypadku droga była pusta...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.