Wiadomości z Zabrza

Zabrze: Poszukiwany listem gończym zatrzymany podczas interwencji domowej

  • Dodano: 2020-07-09 13:15

W poniedziałek wieczorem policjanci z piątego komisariatu zostali wysłani na interwencję, która dotyczyć miała awantury ojca z synem.

Na miejscu okazało się, że awanturujący się z ojcem 31-latek jest poszukiwany listem gończym. Zachowanie mężczyzny wskazywało na zażycie przez niego środków odurzających i konieczna była jego hospitalizacja. W poniedziałek wieczorem policjanci z piątego komisariatu zostali wysłani na interwencję do jednego z mieszkań przy ulicy Krakowskiej.

Interwencja miała dotyczyć awantury ojca z synem

Na miejscu okazało się, że awanturujący się z ojcem 31-latek jest poszukiwany listem gończym celem osadzenia go w areszcie śledczym w związku z toczącym się przeciwko niemu postępowaniem o niealimentację. 31-latek w trakcie interwencji zachowywał się irracjonalnie, co wskazywało na zażycie przez niego środków odurzających. Obecni na miejscu policjanci wezwali karetkę pogotowia, która przewiozła mężczyznę do szpitala. Tam przez całą noc był pilnowany przez policjantów, a kiedy jego stan zdrowia był już stabilny, został zatrzymany i umieszczony w areszcie śledczym.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.