Wiadomości z Zabrza

Zabrze: Casting do Mam Talent już jutro w Domu Muzyki i Tańca!

  • Dodano: 2019-04-12 09:45, aktualizacja: 2019-04-29 06:10

Kolejna edycja popularnego show stacji TVN już wkrótce. Jeden z pięciu castingów do programu odbędzie się w Zabrzu. Kiedy? W sobotę w murach Domu Muzyki i Tańca!

Do stacji TVN powraca cieszący się ogromną popularnością program Mam Talent! Ekipa tworząca show ruszyła w Polskę w poszukiwaniu utalentowanych, oryginalnych i pomysłowych osób.

Uważasz, że masz talent, niezwykłą umiejętność lub ciekawy pomysł na siebie? Wystarczy przyjść na jeden z pięciu castingów stacjonarnych lub zgłosić się przez Internet. Można przeżyć wielką przygodę i wygrać 300 tysięcy złotych! 

Casting do Mam Talent odbędzie się w najbliższą sobotę, 13 kwietnia w Dom Muzyki i Tańca na ul. Gen. De Gaulle'a 17. Start o godz. 10.00! 

Kolejne przesłuchania odbędą się we Wrocławiu (14.04), Gdańsku (12.05) i Warszawie (25.05).

Mam Talent! to program dla amatorów i zawodowców, młodych i starszych, dzieci i dorosłych, solistów i zespołów, orkiestr i chórów, muzyków, artystów estrady, tancerzy i sportowców, lalkarzy i mimów, parodystów, hobbystów, treserów zwierząt. Po prostu dla wszystkich – zapewniają organizatorzy.

Na casting należy przygotować dwuminutowy pokaz swoich umiejętności oraz (jeśli jest potrzebny) podkład muzyczny na płycie CD w formacie audio.

Warunkiem uczestnictwa osób niepełnoletnich jest przybycie z rodzicem bądź prawnym opiekunem lub posiadanie pisemnej zgodę obojga rodziców/ prawnych opiekunów na udział w castingu do programu. Trzeba pamiętać o zabraniu ze sobą dowodów tożsamości (legitymacje szkolne, legitymacje studenckie, dowody osobiste, paszporty lub prawo jazdy).

Do Mam Talent można zgłosić się również poprzez casting internetowy. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej TVN i dołączyć film ze swoim występem.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również