Wiadomości z Zabrza

[WIDEO] "Dla zabawy" brutalnie pobili 27-latka. Jeden z mężczyzn trafił już do aresztu

  • Dodano: 2021-10-05 15:15

Policjanci z zabrzańskiej komendy zatrzymali 18-latka, który "dla zabawy" brutalnie pobił 27-letniego mieszkańca Zabrza. W ubiegłym tygodniu zabrzański sąd zastosował wobec agresora środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Czynności w sprawie trwają.

Dwóch mężczyzn brutalnie pobiło 27-latka w Zabrzu

Do pobicia doszło w nocy z 25 na 26 września około godziny 1:00 w centrum miasta na ulicy Wolności 273. Z ustaleń policjantów wynika, że zatrzymany 18-latek wraz z innym mężczyzną dla zabawy chcieli kogoś pobić.

Pokrzywdzony w tej sprawie nie znał sprawców ani nic go z nimi nie łączyło. Został zaatakowany i pobity, kiedy wychodził z pobliskiego lokalu. 18-latek i jego kolega kopali go i bili, uderzając głową pokrzywdzonego o barierkę. Ponadto, kiedy pokrzywdzony został przez nich przewrócony, oprawcy oddali w jego kierunku kilka strzałów z pistoletu pneumatycznego.

27-letni zabrzanin trafił do szpitala

Na skutek pobicia pokrzywdzony doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci z Wydziału Kryminalnego zabrzańskiej komendy dzień później zatrzymali 18-latka podejrzanego o pobicie. Zatrzymanie jego kolegi jest tylko kwestią czasu. W ubiegłą środę, na wniosek śledczych, zabrzański sąd zastosował wobec 18-latka środek zapobiegawczy w postaci aresztu na okres 3 miesięcy. Czynności w sprawie trwają.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również