Wiadomości z Zabrza

Ukradli dwa portfele w Zabrzu. Rozpoznajesz ich?

  • Dodano: 2019-04-02 12:00

Publikujemy wizerunek 2 mężczyzn podejrzewanych o to, że w dniu 4 stycznia 2019 roku na przystanku autobusowym Zabrzu Rokitnicy przywłaszczyli dwa portfele, a następnie ukradli gotówkę i kartę płatniczą, którą zapłacili zbliżeniowo za zakupy.

Rozpoznajesz mężczyzn?

Jeżeli rozpoznajesz mężczyzn, skontaktuj się z zabrzańską policją pod nr tel. 32 273 39 10, 32 273 39 20 lub najbliższa jednostką Policji – 997.

Mężczyzna podejrzewany o kradzież gotówki z przywłaszczonego portfela i płatności zbliżeniowe skradziona kartą

Kryminalni z V komisariatu prowadzą czynności w sprawie przywłaszczenia dwóch portfeli, a następnie kradzieży gotówki i karty płatniczej, oraz dokumentów. Do zdarzenia doszło 4 stycznia na przystanku autobusowym Rokitnica Pętla w Zabrzu. Podejrzewani skradzioną karta bankomatową dokonali 10 płatności zbliżeniowych za zakupy. Wizerunek podejrzewanych zarejestrował monitoring. Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać tych mężczyzn oraz posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców proszone są o kontakt z Policją pod nr tel. 32 273 39 10, 32 273 39 20 lub o kontakt z najbliższą jednostką Policji – 997.

Wszystkim informującym policja gwarantuje anonimowość.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.