Wiadomości z Zabrza

Trwa Noworoczna Zbiórka na rzecz zabrzańskiego schroniska "Psitul mnie"

  • Dodano: 2021-12-20 13:30

Salon fryzjerski dla psów Big Dog organizuje Noworoczną Zbiórkę na rzecz zabrzańskiego schroniska "Psitul mnie". Akcję można wspomóc ofiarując między innymi obroże, smycze, koce i karmę.

Noworoczna zbiórka dla podopiecznych schroniska "Psitul mnie" w Zabrzu

Od piątku 17 grudnia do salonu fryzjerskiego dla psów Big Dog można oddawać dary dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt "Psitul mnie" w Zabrzu

– Zima to czas wyjątkowo trudny dla naszych czworonożnych przyjaciół. Doskwierają im nie tylko mroźne temperatury, głód ale i samotność. Psiaki ze schroniska "Psitul mnie" nie mają się jednak czym martwić, ponieważ są w naprawdę dobrych rękach. Chcemy wesprzeć psich opiekunów w ich niezwykle ważnej misji dlatego postanowiliśmy uruchomić Zbiórkę Noworoczną dla podopiecznych schroniska "Psitul mnie" w Zabrzu – przekazuje salon fryzjerski dla psów Big Dog poprzez media społecznościowe.

Zbiórka na rzecz zabrzańskiego schroniska

Na rzecz czworonogów z zabrzańskiego schroniska można oddawać przede wszystkim karmę mokrą i suchą, koce, obroże, smycze, polary oraz przysmaki. Mile widziane jest wszystko, co może pomóc podopiecznym schroniska.

Dary należy przynosić do salonu fryzjerskiego dla psów Big Dog przy ulicy Poznańskiej 2A w Zabrzu od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00. Wszystkie zebrane w ramach zbiórki rzeczy zostaną przekazane schronisku w poniedziałek 10 stycznia.

Schronisko "Psitul mnie" w Zabrzu prowadzone jest przez zabrzański oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce od wielu lat. Jego siedziba znajduje się przy ul. Bytomskiej 133 w Zabrzu-Biskupicach.

Trwa noworoczna zbiórka na rzecz zabrzańskiego schroniska Psitul mnie

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.