Wiadomości z Zabrza

Stefania Ventura z Zabrza w nowym kalendarzu Rossmanna

  • Dodano: 2023-01-04 12:00

Modelka i pracownica sklepu Rossmann w Zabrzu znalazła się w nowym kalendarzu Rossmanna "Czujesz Klimat?". Kalendarz na 2023 r. jest już 14 edycją firmowej produkcji Rossmanna.

Rossmannowy kalendarz "Czujesz Klimat?"

Stefania Ventura jest modelką, która na co dzień pracuje w sklepie w Zabrzu. Razem z 11 innymi kobietami pracującymi w sieci sklepów Rossmann w całej Polsce znalazła się na kartkach nowego firmowego kalendarza, którego mottem jest „Czujesz Klimat?”. Przy każdym miesiącu znaleźć można ciekawe fakty dotyczące ekologii, co nawiązuje do inicjatywy sieci drogerii, w której zachęcają klientów do brania pod uwagę kwestii środowiska podczas zakupów.

– Udział w tym projekcie jest dla pracowników Rossmanna przygodą i realizacją marzeń o profesjonalnej sesji. Kalendarz jest limitowany i nie trafia do sprzedaży. Jest pamiątką dla uczestniczek sesji – czytamy w informacji prasowej.

Zdjęcia zostały zrobione w leśnej okolicy pod Warszawą i w studiu fotograficznym. Autorką fotografii jest Aldona Karczmarczyk, której prace trafiały już m.in. na okładki znanych magazynów. Stylizacje przygotowała Gosia Białobrzycka. Kalendarz powstały przy współpracy z Van Dorsen Artists.

Kalendarz na 2023 r. to już 14 edycja firmowej produkcji Rossmanna. Poza zabrzanką na kartkach kalendarza zobaczymy kobiety z m.in. Rzeszowa, Łodzi, Białegostoku i Warszawy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również