Wiadomości z Zabrza

Przed nami dwie akcje charytatywne dla Marysi!

  • Dodano: 2020-02-20 10:15, aktualizacja: 2020-02-20 12:44

Stowarzyszenie Nowe Zabrze w ramach wsparcia leczenia Marysi organizuje w Zabrzu dwie imprezy charytatywne.

Daty imprez charytatywnych:

  • 29 lutego 2020 godz. 18.00 - Karaoke Dla Marysi - Restauracja Impresja
  • 1 marca 2020 godz. 10.00 - Turniej Piłkarski - Hala MOSiR

 Charytatywne Karaoke dla Marysi

  • godz. 17:00 rozpocznie się karaoke dla dzieci. Koniecznie zabierzcie swoje pociechy i przyjdźcie zaśpiewać ich ulubione piosenki.
  • godz. 19:00 rozpocznie się karaoke dla dorosłych. 

Podczas niego odbędzie się... charytatywna aukcja, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na rzecz Marysi. Mamy przedmioty, o jakich Wam się nie śniło... Wokalnie wesprze nas Chór Mieszany Klaster.

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Halowej

Zapraszamy również na turniej piłki nożnej halowej.Drużyny 4+1. Gramy na dwóch boiskach równocześnie. Wpisowe od drużyny 300 zł. Całkowity dochód z tego wydarzenia zostanie przeznaczony na rzecz Marysi. Zapisy drużyn oraz szczegóły organizacyjne prosimy kierować przez facebooka Marysia Ziółkowska lub na adres: piotr.labus@worksportbalance.pl lub telefonicznie pod numerem: 668461049.

Pomyśleliśmy również o zapewnieniu dobrej zabawy dla dzieci. Maciej studio artystyczne przygotowało towarzyszące atrakcje dla dzieci. Będzie także dmuchaniec, który udostępni MOSiR Zabrze.


Kim jest Marysia?

Marysia Ziółkowska ma 6 lat. Jest małą zabrzanką, która dzielnie walczy z glejakiem mózgu. Marysia jest po dwóch operacjach podcięcia wiązadełek gałek ocznych. Ponad rok temu zaobserwowano w jej głowie patologiczną strukturę obejmującą głównie pień mózgu o charakterze glejaka i orientacyjnych wymiarach 32x20x29mm.

Przedstawiane przez lekarzy rokowania są złe, jednak rodzina Marysi się nie poddaje i wciąż szuka ratunku dla jej życia. Marysia ma brata bliźniaka - Filipka, z którym jest niesamowicie związana. Bardzo lubi rysować, kocha wszystkie zwierzątka, najbardziej kotki, najmniej pająki. Uwielbia różowy kolor. Lubi oglądać nocne niebo, jeśli nie ma chmur i zwiedzać galaktykę przez aplikację astronomiczną. Jak każde dziecko uwielbia śmiać się i żartować. Jej śmiech jest zaraźliwy.

Przed nami dwie akcje charytatywne dla Marysi!


Źródło: Materiały organizatora

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.