Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Przebudowa centrum handlowego w toku

  • Dodano: 2017-07-16 13:15

Na terenie centrum handlowego trwają już prace budowlane. Część parkingów odgrodzono, nie ma części sklepów. Inwestycja niebawem się rozrośnie. Ma być gotowa za nieco ponad rok.

Kilka dni temu wybraliśmy się w okolice CH Platan, by zobaczyć na jakim etapie jest głośna rozbudowa obiektu. Prace już się rozpoczęły, na terenie kompleksu jest ciężki sprzęt. Przygotowywany jest teren na zaplecze budowy. Podpisano też umowę z wykonawcą, firmą CFE.

Co zobaczymy za rok?

Ma się pojawić około 30 nowych sklepów, kompleks kinowy, a także centrum fitness. Do tego dojdą nowe parkingi na kilkaset pojazdów… Łącznie - 11 tys. metrów kwadratowych powierzchni najmu więcej.

Koszt modernizacji i rozbudowy obiektu szacowany jest na ok 40 milionów euro.

Najnowsze informacje z Zabrza w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Hromani

    Próbowałem dotrzeć samochodem do Platana zjazdem z Bytomskiej od strony Biskupic - i dotarłem do ciemnej du.. .Pojeździłem sobie po budowie - zjechałem na ulicę - następne skrzyżowanie - zakaz skrętu w prawo (urojony projekt) i zniesmaczony tak wspaniałą informacją o dojeździe pojechałem do innego marketu ( i na pewno też nie powrócę do tej dziury).

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.