Wiadomości z Zabrza

Najlepsze restauracje w mieście

 • Dodano: 2017-07-14 11:30

Sprawdź 10 najlepszych restauracji w Zabrzu. Dowiedz się, gdzie dobrze zjeść? Jakie są ceny?

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych lokali gastronomicznych w Zabrzu. Sprawdź, czy na liście znajduje się Twoja ulubiona knajpa. Jeżeli jej jednak nie ma to możesz napisać w komentarzu, którą polecasz.

Ranking najlepszych restauracji w Zabrzu został przygotowany na podstawie opinii zamieszczonych w Internecie: w portalu Zabrze.com.pl, w wizytówce Google Moja Firma, serwisie TripAdvisor oraz na Facebooku.

Nazwa i zdjęcie Opis

Restauracja Skrzydlaty Byk

Restauracja Skrzydlaty Byk

Nasz ranking wygrywa restauracja Skrzydlaty Byk, która mieści się w centrum Zabrza przy ul. Wolności. Specjaliści od niesamowicie dobrych burgerów, które znajdziemy w rozbudowanym menu.

Restauracja Naleśnikarnia Kamienica

Naleśnikarnia Kamienica

Naleśnikarnia znajduje się przy Parku Kościuszki. Po opiniach wiemy, że lokal jest bardzo zadbany i miło się spędza w nim czas. Jedzenie na najwyższym poziomie jeżeli chodzi o walory smakowe.

Restauracja Valdi Classic

Restauracja Valdi Classic

Lokal znajduje się w Zaborzu. Poza kuchnią z najwyższej półki, którą podkreślają klienci możemy doświadczyć także bardzo miłej obsługi. W Valdi Classic można zorganizować przyjęcia okolicznościowe w tym wesela.

Restauracja Weranda

Miejsce z klimatem. W Werandzie organizowane są tematyczne weekendy z specjalnym jedzeniem i napojami. Goście polecają zestawy obiadowe głównie ze względu na wyjątkowy smak i przyjazne ceny.

Restauracja Zielony Ogród

Restauracja Zielony Ogród

Restauracja połączona z hotelem znajduje się w Makoszowach. Na szczególną uwagę, poza smakowitą kuchnią, klienci na plus wskazują animatorów w weekendy, którzy umilają czas dzieciom oraz plac zabaw na zewnątrz.

Restauracja Sorrento

Restauracja Sorrento

Odwiedzając Soorento możemy być pewni przemiłej obsługi oraz świetnego klimatu. Dania są świeże, smaczne i w dobrej cenie. Restauracja znajduje się niedaleko Urzędu Miasta

Restauracja Vabank

Restauracja Vabank

Pyszne, różnorodne i niebanalne dania. Miła obsługa, która pomoże w każdej sprawie. Można tutaj zorganizować także przyjęcie okolicznościowe na dwóch niezależnych salach.
Vabank - Menu i Godziny otwarcia

Restauracja Szyb Maciej

Restauracja Szyb Maciej

Fajne klimatyczne miejsce dla rodzin z dziećmi. Duży ogródek i płac zabaw, a w tle industrialna budowla. Jeżeli zaś chodzi o jedzenie to dostajemy piękny talerz z znakomitym daniem.

Restauracja Impresja

Restauracja Impresja

Restauracja znajduje się w pobliżu Teatru Nowego. Jest to klimatyczne miejsce w starym budynku basenu. Można zjeść i wypić wewnątrz lub na leżaku na zewnątrz.

Restauracja Śląskie Rancho

Restauracja Śląskie Rancho

Na Śląskim Ranchu poza restauracją możemy doświadczyć wielu atrakcji w tym lodowisko w sezonie zimowym. Jedzenie smaczne i ładnie podane, bardzo miła obsługa i niepowtarzalny klimat.

Zobaczcie także najlepsze restauracje w innych miastach:

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • Klara

  Jak dla mnie najlepsza restauracja znajduje się w Hotelu Biały Dom w Paniówkach, kawałeczek trzeba przejechać ale warto, miejsce jest spokojne i piękne, restauracja skupia się na kuchni polskiej, mają sporo dziczyzny, wnętrze jest bardzo eleganckie.

 • Karol

  Szyb Maciej ma piękny klimat. Lubię tam jeździć :)

 • klient

  Zdecydowanie Sorrento! Pyszne jedzenie i przemiła obsługa ;)

 • Ewa

  Pizzeria "Pizza Plus" na Zaborzu

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.