Wiadomości z Zabrza

Prezydent Zabrza z tytułem Polka XXI Wieku!

  • Dodano: 2023-03-15 08:00, aktualizacja: 2023-03-15 08:07

Topowe liderki, aktywistki społeczne czy przedstawicielki administracji rządowej i samorządowej, a także świata kultury i nauki wzięły udział w konferencji „Polka XXI wieku”. Podczas wydarzenia, które odbyło się 8 marca w Warszawie, prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik została nagrodzona w konkursie „Polka XXI Wieku” w kategorii Samorząd. Doceniono jej pracę na rzecz regionu i lokalnej społeczności.

Konkurs "Polka XXI Wieku"

Ogólnopolski konkurs Polka XXI Wieku nagradza liderki działające na rzecz przedsiębiorczości, samorządu, edukacji, zdrowia, kultury, projektów społecznych, innowacji i nowych technologii. W konkursie doceniane są przede wszystkim kobiety, które są liderkami swoich środowisk. Inspirują, przewodzą i edukują, ale ich praca nie zawsze jest doceniana, bo nie zawsze są osobami z pierwszych stron gazet.

Polka XXI Wieku to wydarzenie, w którym udział biorą liderki, aktywistki społeczne, ekspertki, przedstawicielki administracji rządowej i samorządowej, dzieląc się swoim doświadczeniem w najważniejszych dla kobiet kwestiach.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również