Wiadomości z Zabrza

Oszukiwała przy sprzedaży biletów na koncerty. Zatrzymała ją zabrzańska policja

  • Dodano: 2019-05-14 10:15

Zabrzańscy policjanci, zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej, zatrzymali kobietę, która na aukcjach internetowych sprzedawała bilety na koncerty.

Klienci jednak zakupionego towaru nigdy nie otrzymali. Tylko w krótkim czasie w ten sposób zostało oszukanych ponad 10 osób i podmiot gospodarczy.

Za oszustwo podejrzanej grozi do 8 lat więzienia

Zabrzańscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zatrzymali kobietę podejrzaną o oszustwa na aukcjach internetowych. Podejrzana oferowała bilety na koncerty największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Niestety, klient który płaci za transakcję nigdy nie otrzymał zmówionego towaru. Tylko w krótkim czasie 28-latka oszukała ponad 10 osób, a także podmiot gospodarczy z którym miała się rozliczyć finansowo z transakcji zamieszczanych na portalu. W czasie policyjnych czynności kobieta przyznał się do winy. Za oszustwa grozi jej kara do 8 lat więzienia. Policjanci apelują do wszystkich korzystających z internetowych zakupów o rozwagę w podejmowaniu decyzji. To co wydaje nam się niezwykle okazyjnym i tanim zakupem, nie zawsze jest uczciwą transakcją.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.