Wiadomości z Zabrza

Nowym głównym sponsorem Górnika Zabrze został Węglokoks

  • Dodano: 2020-02-03 10:30, aktualizacja: 2020-02-03 11:39

Koniec stycznia przyniósł ważne zmiany dla Górnika ZabrzeDariusz Czernik został powołany na stanowisko prezesa, a sponsorem głównym została firma Węglokoks.

Dlaczego wiążemy się w Górnikiem? Bo jest to jedna z najbardziej optymalnych form współpracy, pokazywania się, reklamowania się, ale również docierania do wielu nowych partnerów biznesowych. My szukamy dzisiaj, w dobie tej wspomnianej przed chwilą (na konferencji prasowej – przyp. red.) dekarbonizacji, nowych kierunków rozwoju jako spółka i jako grupa kapitałowa – mówił przed podpisaniem umowy Tomasz Heryszek, prezes zarządu Węglokoksu.

Umowa obowiązuje na razie do końca sezonu, a logo nowego partnera pojawi się na razie na tyle koszulki – na przodzie znajduje się już logo PGG. W czarnej wersji koszulki logo Węglokoksu jest złote:

Nasz księga znaków nie przewiduje koloru złotego, natomiast w tym przypadku zrobiliśmy wyjątek, żeby koszulka wyglądała bardzo estetycznie – powiedział Tomasz Heryszek z Węglokoksu, który wspomniał również, że złoty kolor jest przecież bliski nie tylko klubom sportowym, ale również firmom i inwestorom.

Wcześniej firma z Katowic była partnerem strategicznym innego śląskiego klubu, Ruchu Chorzów.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również