Wiadomości z Zabrza

Nowym głównym sponsorem Górnika Zabrze został Węglokoks

  • Dodano: 2020-02-03 10:30, aktualizacja: 2020-02-03 11:39

Koniec stycznia przyniósł ważne zmiany dla Górnika ZabrzeDariusz Czernik został powołany na stanowisko prezesa, a sponsorem głównym została firma Węglokoks.

Dlaczego wiążemy się w Górnikiem? Bo jest to jedna z najbardziej optymalnych form współpracy, pokazywania się, reklamowania się, ale również docierania do wielu nowych partnerów biznesowych. My szukamy dzisiaj, w dobie tej wspomnianej przed chwilą (na konferencji prasowej – przyp. red.) dekarbonizacji, nowych kierunków rozwoju jako spółka i jako grupa kapitałowa – mówił przed podpisaniem umowy Tomasz Heryszek, prezes zarządu Węglokoksu.

Umowa obowiązuje na razie do końca sezonu, a logo nowego partnera pojawi się na razie na tyle koszulki – na przodzie znajduje się już logo PGG. W czarnej wersji koszulki logo Węglokoksu jest złote:

Nasz księga znaków nie przewiduje koloru złotego, natomiast w tym przypadku zrobiliśmy wyjątek, żeby koszulka wyglądała bardzo estetycznie – powiedział Tomasz Heryszek z Węglokoksu, który wspomniał również, że złoty kolor jest przecież bliski nie tylko klubom sportowym, ale również firmom i inwestorom.

Wcześniej firma z Katowic była partnerem strategicznym innego śląskiego klubu, Ruchu Chorzów.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.