Wiadomości z Zabrza

Musical "Kopciuszek" w Miejskim Ośrodku Kultury

  • Dodano: 2021-05-10 12:15

„Kopciuszek - zamienił się sen w rzeczywistość” to pierwsza produkcja przygotowana przez Stowarzyszenie na rzecz wspierania osób uzdolnionych artystycznie „MusicALL”. 

Musical na podstawie baśni braci Grimm. Po pięciu latach od premiery spektakl uległ sporym zmianom i w roku 2021 możemy go zobaczyć już w nowej odsłonie. Jedna dodatkowa piosenka i jeden motyw muzyczny sprawiły, że od teraz w Kopciuszku będziemy mogli usłyszeć aż 12 piosenek. Również warstwa tekstowa została poprawiona, a sceny prezentują się zupełnie inaczej niż podczas premiery. Zapraszamy do zapoznania się z nową wersją spektaklu.

W spektaklu występują podopieczni i członkowie Stowarzyszenia na rzecz wspierania osób uzdolnionych artystycznie „MusicALL”. Za produkcję, reżyserię, scenariusz, muzykę i teksty piosenek odpowiada Bartosz Banasik. Choreografię stworzyła Daria Resztak. Aranżacje: Krzysztof Prętkiewicz. Scenografia: Aleksandra Żurawska i Zbigniew Chrószcz.

W związku z trwającym stanem epidemii wydarzenie odbywa się w reżimie sanitarnym. MOK w Zabrzu prosi o zapoznanie się  z Regulaminem organizacji wydarzeń w MOK (www.mok.art.pl) oraz wytycznymi GIS (www.gis.gov.pl). Widzowie proszeni są także o zabranie wypełnionych oświadczeń o stanie zdrowia (https://bit.ly/3bLf4fD). W przypadku braku możliwości wydruku formularza, będzie on dostępny przed wydarzeniem.

Więcej informacji na www.mok.art.pl

Musical

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.