Wiadomości z Zabrza

Już w ten weekend CARBON Silesia Festival

  • Dodano: 2021-09-03 08:00, aktualizacja: 2021-09-06 08:41

Już w najbliższy weekend 3-4 września wystartuje w naszym mieście pierwsza edycja CARBON Silesia Festival. Na trzech muzycznych scenach wystąpi w sumie 35 artystów. House, funk, soul, disco – trudno o bardziej wciągające brzmienia, a każde z nich wybrzmi w wyjątkowych przestrzeniach Strefy Carnall Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu.

Na CARBON Silesia Festival pojawią się zarówno najciekawsi twórcy muzyki elektronicznej z całego świata, jak i polskiej sceny klubowej. Zagrają m.in.: Gorgon City, Booka Shade Live, Tiger & Woods, Kamp!, Rysy, Technimatic, Gooral, Catz’n Dogz czy BOKKA.

Wydarzenie to oczywiście nie tylko święto muzyki house

Na festiwalu odnajdą się fani również drum’n’bassu i mocniejszego cztery na cztery. Oprócz tego powstanie studio festiwalowe, w którym odbędą się spotkania z najciekawszymi postaciami polskiej sceny kulturalnej. W trakcie wydarzenia muzycy, artyści, producenci, promotorzy i dziennikarze będą poruszali tematy o tym, jak kultura może radzić sobie po trudnych miesiącach pandemii, jak i usłyszymy rozmowy na temat twórczości, produkcji i karier występujących.

CARBON Silesia Festival

CARBON Silesia Festival to wyjątkowy koncert na terenie naszego kraju, który już w pierwszy weekend września zachwyci najbardziej wybrednych fanów muzyki tanecznej. W niesamowitej przestrzeni zabrzańskiej Sztolni Królowa Luiza przez dwie noce będziemy mogli bawić się do najlepszych produkcji polskiej i światowej elektroniki. Ponad 35 artystów, trzy sceny, strefa chill i food market pozwolą na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości i zjechać do prawdziwej kopalni dźwięków i pozytywnych doznań.

Więcej informacji o festiwalu znajdą Państwo pod adresem: www.carbonfestival.pl.

Już w ten weekend CARBON Silesia Festival

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.