Wiadomości z Zabrza

Ekspedientka z promilami sprzedawała w sklepie w Biskupicach

  • Dodano: 2019-02-21 10:45

Zabrzańscy policjanci podjęli interwencję wobec ekspedientki, która pod wpływem alkoholu obsługiwała klientów w sklepie w Biskupicach.

W organizmie kobiety były prawie 3 promile alkoholu

Przypominamy, że wykonywanie czynności zawodowych pod wpływem alkoholu to wykroczenie, za które grozi kara aresztu lub grzywna.

Dyżurny zabrzańskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że w jednym ze sklepów w Biskupicach pijana ekspedientka obsługuje klientów. Policjanci potwierdzili zgłoszenie i poddali kobietę badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Badanie wskazało że ekspedientka miał prawie 3 promile alkoholu. Decyzją właściciela placówki, kobieta w tym dniu musiała opuścić zakład pracy. Przypominamy, że kto wbrew obowiązkowi zachowania trzeźwości znajduje się w stanie po użyciu alkoholu lub podobnie działającego środka i podejmuje w tym stanie czynności zawodowe popełnia wykroczenie z art. 70 §2 Kodeksu Wykroczeń podlega karze aresztu lub grzywny.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • ja

    Biskupice to stan umysłu . Ekspedientka chciała się dopasować do mieszkańców dzielnicy .

  • zniesmaczony

    gdy takie buraki jak ty prosto z pola przychodzom to trza się napić bo inaczej debilizmu nikt nistrzyma.A od dzielnicy z tradycjami wara.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.