Wiadomości z Zabrza

Dzień Dziecka z zabrzańskimi policjantami

  • Dodano: 2021-06-02 08:30, aktualizacja: 2021-06-02 08:45

Z okazji Dnia Dziecka zabrzańscy policjanci wspólnie z pracownikami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z Zabrza, przygotowali nietypową, wirtualną lekcję dla najmłodszych uczniów szkół podstawowych naszego miasta. Ponadto dzięki zniesieniu części obostrzeń policjanci mogli odwiedzić uczniów szkoły podstawowej numer 17. W spotkaniu towarzyszyła im maskotka Śląskiej Policji Sznupek.

Podczas spotkań policjanci przypomnieli dzieciom podstawowe zasady bezpieczeństwa na drodze

Najmłodsi dowiedzieli się między innymi: jak należy prawidłowo przechodzić przez jezdnie oraz jak powinny się zachowywać w drodze do szkoły, aby być bezpiecznym. W związku ze zbliżającymi się wakacjami zabrzańscy policjanci nie zapomnieli o przekazaniu ważnych informacji dotyczących bezpieczeństwa w domu, na podwórku oraz podczas wakacyjnych wyjazdów.

Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach, odpowiadając na zadawane im pytania, a ich wiedza była pozytywnym zaskoczeniem dla mundurowych. Wielką radość sprawiła im też obecność maskotki Śląskiej Policji Sznupka. Ta niezwykła lekcja została zakończona złożeniem życzeń najmłodszym z okazji obchodzonego Dnia Dziecka. Bardzo się cieszymy, że w tym wyjątkowym dniu udało nam się zobaczyć uśmiech na twarzach dzieci.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również