Na Alei Nowaka-Jeziorańskiego w Zabrzu, będącej fragmentem drogi krajowej nr 88, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego. Droga w tym miejscu jest całkowicie nieprzejezdna.
Służby pracują na miejscu
Na miejscu pracują policjanci, strażacy i ratownicy medyczni. Ich działania mają na celu zarówno udzielenie pomocy uczestnikom zdarzenia, jak i wyjaśnienie dokładnych okoliczności i przyczyn wypadku. Do czasu zakończenia czynności droga pozostaje zablokowana, a kierowcy muszą korzystać z objazdów.
Utrudnienia i apel do kierowców
Policja apeluje o wybór dróg alternatywnych i zachowanie szczególnej ostrożności. Intensywne opady deszczu sprawiły, że nawierzchnia jest bardzo śliska, co zwiększa ryzyko kolejnych niebezpiecznych sytuacji na trasie.