Wiadomości z Zabrza

COVID-19. Otwarto kolejny mobilny punkt pobierania wymazów

  • Dodano: 2022-02-08 07:30, aktualizacja: 2022-02-08 07:43

Miasto Zabrze uruchomiło kolejny mobilny punkt pobierania wymazów w kierunku Covid-19. Punkt, prowadzony przez Centralne Laboratorium Pomiarowo-Badawcze Sp. z o.o. z Jastrzębia-Zdroju, usytuowany jest przy ul. Alojzego Pawliczka 1 (parking przy JSW KOKS S.A).

Nowy punkt wymazowy w Zabrzu

W punkcie można realizować zarówno badania w ramach podstawowej opieki zdrowotnej, refundowanej przez NFZ, jak również badania komercyjne.

Punkt otwarty jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 15:45 do 20:00. Informacje o wynikach mogą Państwo odebrać na stronie TUTAJ. Kontakt telefoniczny do laboratorium pod nr. tel.: 539 142 765.

COVID-19. Otwarto kolejny mobilny punkt pobierania wymazów

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj »

  • dogdor

    Ładny biznes sobie zrobiły konowały. Zamiast leczyć ludzi to wsadzają teraz patyki im do nosa. Po co? Po to żeby zarobić 200 pln za taką czynność. Nie ma sensu leczyć chorób i narażać się że można podać złą diagnozę i uśmiercić pacjenta, jak wystarczy go przetestować testem który daje wyniki jakie chce i wysyłać na nielegalną kwarantannę przez panią jadzie z sanepidu. Etos lekarza kończy się tam, gdzie zaczynają przychodzi przelewy od pfizera.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.