Wiadomości z Zabrza

Co zamiast McDonalda? Na miejscu ma pojawić się nowy lokal

 • Dodano: 2018-08-09 11:30

Na placu Wolności w Zabrzu, w miejscu dotychczasowego McDonalda, pojawi się kolejna ZaJadalnia – jedyną ofertę najmu złożyła bowiem zabrzańska firma Progar, właściciel dwóch podobnych lokali w Galerii Zabrze oraz przy Politechnice Śląskiej.

Informację, że w tym miejscu pojawi się kolejna ZaJadalnia otrzymaliśmy od jednego z pracowników innego lokalu o tej nazwie, jednak czy tak rzeczywiście się stanie przekonamy się dopiero we wrześniu, wtedy bowiem szefostwo firmy Progar ma przekazać więcej szczegółów na ten temat.

Restauracja McDonald w Zabrzy przy placu Wolności funkcjonowała przez ćwierć wieku, wiosną tego roku została jednak zamknięta. Oficjalnie przyczyną likwidacji miała być zmiana polityki sieci, która chce wyjść poza ścisłe centra miast. Takie tłumaczenie wydaje się być naciągane, bo raczej nie likwiduje się restauracji, które dobrze prosperują. Teraz jednak nie ma to już znaczenia, bo lokal od kilku miesięcy stoi niezagospodarowany.

Czy nowa restauracja utrzyma się tak długo jak zamknięty w maju McDonald? Zobaczymy, ale jedno jest pewne, tak duży, pusty lokal w samym sercu miasta nie wygląda dobrze.

Co zamiast McDonalda? Na miejscu ma pojawić się nowy lokal

Komentarze (4)    dodaj »

 • Michał

  Dobrze, w końcu fajna lokalna firma ;)

 • ja

  Nareszcie to zamknięto....

 • Max

  Najgorsze że matki bez wiedzy karmiły swoje dzieci tym syfem

 • Ja

  a kto w tych czasach o tym nie wie, wszyscy dobrze wiedzą a nadal to miejsce jest przepełnione dzieciakami, których tam rodzice od wczesnych lat życia prowadzą

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również