Wiadomości z Zabrza

27-latek znęcał się nad żoną i 5-lenim synem

  • Dodano: 2021-08-23 07:30, aktualizacja: 2021-08-23 07:53

Mężczyzna, który od października 2017 roku znęcał się nad swoją żoną i synem, został zatrzymany przez policjantów z drugiego komisariatu. Decyzją prokuratury podejrzany został objęty policyjnym dozorem. Mężczyzna ma również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych oraz kontaktowania się z nimi. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat więzienia.

27-latek objęty policyjnym dozorem

Zatrzymany mężczyzna znany był z nadużywania alkoholu. W trakcie awantury, kiedy był pod jego wpływem, wyzywał, poniżał, a nawet fizycznie atakował swoją żonę, popychając ją i szarpiąc. Mężczyzna swoją agresję wyładowayłwał również na synu, którym potrząsał, a nawet zdarzało mu się go przyduszać.  Kika  dni temu, po kolejnej awanturze, kobieta postanowiła zgłosić sprawę na policję. Zbieraniem materiału dowodowego przeciwko 27-latkowi zajęli się kryminalni z zabrzańskiej dwójki. Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący znęcania psychicznego oraz fizycznego nad swoją 25-letnią żoną, oraz 5-letnim synem. Decyzją prokuratora podejrzany został objęty policyjnym dozorem. Na czas trwania postępowania będzie musiał zgłaszać się do jednostki policji. Mężczyznę obowiązuje również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych i nakaz opuszczenia mieszkania. Za popełnione przestępstwo podejrzanemu grozi kara do 5 lat więzienia.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj »

  • nina

    Przez cztery lata znęcał się nad swoim obecnie 5 letnim synem ? I policja czekała i zbierała dowody? Co za dzieciństwo zgotowano temu dziecku!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.