Wiadomości z Zabrza

27-latek znęcał się nad żoną i 5-lenim synem

  • Dodano: 2021-08-23 07:30, aktualizacja: 2021-08-23 07:53

Mężczyzna, który od października 2017 roku znęcał się nad swoją żoną i synem, został zatrzymany przez policjantów z drugiego komisariatu. Decyzją prokuratury podejrzany został objęty policyjnym dozorem. Mężczyzna ma również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych oraz kontaktowania się z nimi. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat więzienia.

27-latek objęty policyjnym dozorem

Zatrzymany mężczyzna znany był z nadużywania alkoholu. W trakcie awantury, kiedy był pod jego wpływem, wyzywał, poniżał, a nawet fizycznie atakował swoją żonę, popychając ją i szarpiąc. Mężczyzna swoją agresję wyładowayłwał również na synu, którym potrząsał, a nawet zdarzało mu się go przyduszać.  Kika  dni temu, po kolejnej awanturze, kobieta postanowiła zgłosić sprawę na policję. Zbieraniem materiału dowodowego przeciwko 27-latkowi zajęli się kryminalni z zabrzańskiej dwójki. Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący znęcania psychicznego oraz fizycznego nad swoją 25-letnią żoną, oraz 5-letnim synem. Decyzją prokuratora podejrzany został objęty policyjnym dozorem. Na czas trwania postępowania będzie musiał zgłaszać się do jednostki policji. Mężczyznę obowiązuje również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych i nakaz opuszczenia mieszkania. Za popełnione przestępstwo podejrzanemu grozi kara do 5 lat więzienia.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • nina

    Przez cztery lata znęcał się nad swoim obecnie 5 letnim synem ? I policja czekała i zbierała dowody? Co za dzieciństwo zgotowano temu dziecku!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.