Piknik militarny na majówkę. Park Techniki Wojskowej zaprasza całe rodziny

Czas czytania: 5 min.

Majówkę w Zabrzu będzie można spędzić w militarnej atmosferze. W sobotę, 3 maja, w godz. 10:00 – 18:00 na terenie Parku Techniki Wojskowej w Zabrzu odbędzie się piknik militarny z atrakcjami dla rodzin i specjalnym programem dla dzieci.

Dmuchańce, animacje i strefa małego żołnierza

Wydarzenie zaplanowano na terenie Parku Techniki Wojskowej w Zabrzu, działającego przy Małej Armii Grupa Śląsk. Piknik ma być propozycją dla mieszkańców Zabrza i okolic, którzy chcą aktywnie spędzić majówkowy dzień.

Szczególnie dużo atrakcji przygotowano dla najmłodszych. Animacje poprowadzą Elfy Militarnego Mikołaja. W programie znalazły się m.in.:

  • malowanie twarzy,
  • zaplatanie warkoczyków,
  • brokatowe stylizacje włosów,
  • strefa kryminalna,
  • strefa małego żołnierza,
  • wioska indiańska,
  • dmuchańce.

Organizatorzy zapowiadają również dodatkowe niespodzianki dla uczestników. Piknik ma być okazją do rodzinnego wypoczynku i wspólnego świętowania 3 maja w nietypowej, militarnej scenerii.

Najważniejsze informacje:

KiedyGodzinaGdzie
3 maja10:00 – 18:00Park Techniki Wojskowej w Zabrzu, Mała Armia Grupa Śląsk

Wydarzenie potrwa przez cały dzień, od godz. 10:00 do 18:00.

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe

Katalog firm