Wiadomości z Zabrza

Zacznij od "Biegunii" w Teatrze Powszechnym

  • Dodano: 2021-11-25 12:15

Portal ewejściówki, proponuje zakup biletów na spektakle z repertuaru Teatru Powszechnego. Teatr Powszechny ukazuje nam szeroką paletę tytułów.

Począwszy od spektaklu Biegunii na podstawie  powieści Olgi Tokarczuk. To doskonała okazja by po pandemicznym zamknięciu zobaczyć ów tytuł na żywo. Spektakl Biegunii miał swoją realizacje online. Jeśli tylko ją widziałeś i chcielibyście udać się raz jeszcze na tą wyjątkową propozycję po to by poczuć żywą teatralną energię i z bliska zobaczyć twarze aktorów. To koniecznie wybierzcie tą propozycję z naszej nietuzinkowej oferty. Wybierając bilety na spektakl Biegunii możemy brylować w towarzystwie iż udało nam się zobaczyć teatralną adaptacje noblistki. Zapewniamy cię że tym sposobem zyskasz sobie aprobatę i szacunek u nie jednego znajomego. Wystarczy tylko wejść na naszą stronę i wybrać spektakl. Jeśli wolisz coś innego nic nie staje na przeszkodzie w naszej ofercie mamy kilkanaście spektakli Teatru Powszechnego.                             

Zawsze aktualnie i na temat

Teatr Powszechny w swojej działalności dotyka ważnych tematów, często bardzo aktualnych, ale i też kładących rysę na historii. Jednym ze spektakli, który przeniesie widza w głąb historii jest sztuka Sprawiedliwi traktuje ona o ewentualnej winie lub też jej braku w sprawie wypędzenia żydów z Polski. W brew pozorom to temat, który wciąż powraca i zaognia do dyskusji. Reżyser spektaklu Michał Zadara wraz z aktorami podejmuje próbę uchwycenia tematu. Nasze bilety proponujemy również grupom szkolnym. Sprawiedliwi to doskonała propozycja dla młodzieży. Rozpali ona żarliwe dyskusje nad tematem żydów. Do naszych atutów możemy dodać, iż przyjmujemy zwroty biletów w ciągu 3 dni do rozpoczęcia spektaklu. Także nie lękaj się jeśli zmuszony będziesz odwołać swoje wyjście z należytą przyjemnością zwrócimy ci twoje pieniądze wciągu doby. Pamiętaj by kliknąć w Teatr Powszechny.

Mefisto dobrą propozycją na zimowe wieczory 

Ewejściówki wraz z Teatrem Powszechnym oferują również w najbliższych tygodniach pozycję pt. Mefisto. W ów spektakl w reżyserii Agnieszki Błońskiej od kilku lat zbiera wiele pozytywnych recenzji. W obsadzie zobaczyć możemy wyśmienitych aktorów jakimi może poszczycić się Teatr Powszechny. W skład aktorów występujących w sztuce wchodzą m.in. : Klara Bielawska, Karolina Arończyk, Aleksandra Bożek.

Klikając w link  zobaczysz szeroką ofertę teatru powszechnego, od Ciebie już zależy co wybierzesz. Spektakle grane w Powszechnym to wysublimowana kultura. Spektakle realizowane są na wysokim poziomie gry aktorskiej, ale i także estetyki wizualnej. Sztuki stawiające pytania, zostawiające widza z myślą po. Sztuki pobudzające do dyskusji na tematy ważne społecznie. Teatr Powszechny zabiera głos i proponuje widzowi dyskusje. Jeśli jesteś na to gotowy wybierz z naszej oferty bilet i zasiądź na widowni teatru. Po to by za sprawą sztuki wyrobić swoją opinie na tematy ważne i aktualne. Nie bądź obojętny na sztukę, na teatr, na bieg wydarzeń. Teatr to życie, nie tylko to przedstawione, wymyślone.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.