Wiadomości z Zabrza

Nowa siedziba oddziału katowickiego firmy ista i nowe miejsca pracy. Trwa rekrutacja!

  • Dodano: 2021-06-21 06:00, aktualizacja: 2021-06-28 13:03

Firma ista Shared Services Polska specjalizująca się w zarządzaniu danymi o zużyciu energii oraz rozliczaniu indywidualnych kosztów ciepła, wody i innych mediów, przenosi swoje biuro w Katowicach do nowej lokalizacji.

Dotychczas katowicki oddział firmy znajdował się przy ul. Sokolskiej 29 w budynku Citibank. Od 1 lipca firma zajmie biuro zlokalizowane na 2 piętrze budynku Supersam przy ul. Skargi 6a. Wybór tej lokalizacji podyktowany był przede wszystkim potrzebami pracowników oraz podniesieniem jakości warunków pracy. Firma stawia na rozwój i komfort pracy, pomimo pandemii rozwija się i stale rekrutuje nowych pracowników.

ista Shared Services Polska mająca swoją główną siedzibę w Gliwicach jest centrum usługowym międzynarodowej grupy ista obecnej w 22 krajach na całym świecie. Jest to jedna z czołowych firm specjalizujących się w zarządzaniu danymi o zużyciu energii. ista Shared Services jest strategiczną częścią grupy stale inwestując i rozwijając się na Śląsku i Opolszczyźnie. W Polsce spółka działa od 1996 roku.

W czterech biurach zlokalizowanych w Gliwicach, Katowicach i Opolu firma zatrudnia blisko 1400 pracowników w obszarach zarządzania danymi, rozliczeń zużycia mediów, księgowości i finansów oraz obsługi informatycznej.

W Katowicach ista Shared Services Polska jest obecna od 2006 r. zatrudniając blisko 200 osób .

Aktualnie firma poszukuje pracowników na stanowisko specjalista ds. rozliczeń z językiem niemieckim.

Głównym zadaniem nowych pracowników będzie obsługa klienta niemieckojęzycznego poprzez ocenę kompletności i poprawności zebranych i wprowadzonych danych od klientów. Obowiązki pracownika polegają również na zestawianiu oraz wyliczaniu zużycia z zainstalowanych urządzeń pomiarowych. Kontakt z partnerami biznesowymi odbywa się przede wszystkim drogą mailową w języku niemieckim.

Firma ista oferuje umowę o pracę, szeroki wachlarz benefitów, pracę w młodym i dynamicznym zespole oraz przyjazną politykę on-boardingu.

Zmiana lokalizacji firmy w Katowicach to potwierdzenie stabilności firmy w obecnych wyjątkowych czasach pandemii. „Jesteśmy przekonani, że takie rozwiązanie przyczyni się do dalszego rozwoju iSS, oraz większego komfortu pracy i zadowolenia naszych pracowników” podkreśla Zarząd firmy.

Aktualne oferty pracy można znaleźć TUTAJ.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.