Wiadomości z Zabrza

Nowa siedziba oddziału katowickiego firmy ista i nowe miejsca pracy. Trwa rekrutacja!

  • Dodano: 2021-06-21 06:00, aktualizacja: 2021-06-28 13:03

Firma ista Shared Services Polska specjalizująca się w zarządzaniu danymi o zużyciu energii oraz rozliczaniu indywidualnych kosztów ciepła, wody i innych mediów, przenosi swoje biuro w Katowicach do nowej lokalizacji.

Dotychczas katowicki oddział firmy znajdował się przy ul. Sokolskiej 29 w budynku Citibank. Od 1 lipca firma zajmie biuro zlokalizowane na 2 piętrze budynku Supersam przy ul. Skargi 6a. Wybór tej lokalizacji podyktowany był przede wszystkim potrzebami pracowników oraz podniesieniem jakości warunków pracy. Firma stawia na rozwój i komfort pracy, pomimo pandemii rozwija się i stale rekrutuje nowych pracowników.

ista Shared Services Polska mająca swoją główną siedzibę w Gliwicach jest centrum usługowym międzynarodowej grupy ista obecnej w 22 krajach na całym świecie. Jest to jedna z czołowych firm specjalizujących się w zarządzaniu danymi o zużyciu energii. ista Shared Services jest strategiczną częścią grupy stale inwestując i rozwijając się na Śląsku i Opolszczyźnie. W Polsce spółka działa od 1996 roku.

W czterech biurach zlokalizowanych w Gliwicach, Katowicach i Opolu firma zatrudnia blisko 1400 pracowników w obszarach zarządzania danymi, rozliczeń zużycia mediów, księgowości i finansów oraz obsługi informatycznej.

W Katowicach ista Shared Services Polska jest obecna od 2006 r. zatrudniając blisko 200 osób .

Aktualnie firma poszukuje pracowników na stanowisko specjalista ds. rozliczeń z językiem niemieckim.

Głównym zadaniem nowych pracowników będzie obsługa klienta niemieckojęzycznego poprzez ocenę kompletności i poprawności zebranych i wprowadzonych danych od klientów. Obowiązki pracownika polegają również na zestawianiu oraz wyliczaniu zużycia z zainstalowanych urządzeń pomiarowych. Kontakt z partnerami biznesowymi odbywa się przede wszystkim drogą mailową w języku niemieckim.

Firma ista oferuje umowę o pracę, szeroki wachlarz benefitów, pracę w młodym i dynamicznym zespole oraz przyjazną politykę on-boardingu.

Zmiana lokalizacji firmy w Katowicach to potwierdzenie stabilności firmy w obecnych wyjątkowych czasach pandemii. „Jesteśmy przekonani, że takie rozwiązanie przyczyni się do dalszego rozwoju iSS, oraz większego komfortu pracy i zadowolenia naszych pracowników” podkreśla Zarząd firmy.

Aktualne oferty pracy można znaleźć TUTAJ.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.