Wiadomości z Zabrza

Czym są panele winylowe?

  • Dodano: 2019-06-28 15:00

Większość osób decydując się na kładzenie podłogi, wybiera panele drewniane. Są one najpopularniejsze, stosunkowo tanie, dość łatwo się je montuje. Jednak każdego roku rynek daje klientom nowe propozycje, a jedną z nich jest między innymi zastosowanie paneli winylowych. Choć mogą się one kojarzyć z bardzo popularnym linoleum, są one zdecydowanie czymś więcej.

Panele winylowe mogą mieć dekor drewniany, ale także ceramiczny czy też kamienny. Mogą przypominać określone struktury praktycznie w 100%, jednak to nie jedyna ich zaleta. Takie panele przede wszystkim są bardzo ciche, miękkie i ciepłe. Nadają się idealnie na ogrzewanie podłogowe. Są także odporne na wilgoć, a zatem bez problemu mogą zostać zamontowane nawet w łazience. Łatwo się je pielęgnuje, dzięki bardzo przyjemnej w dotyku powierzchni. Są odporne na ścieranie, dlatego też świetnie sprawdzą się w korytarzach bądź też salonach, w których chodzi się najwięcej. Niezwykle szybko oraz łatwo można je samodzielnie zamontować. Mają także właściwości antypoślizgowe. Z racji, iż to winyl jest głównym składnikiem takich paneli, są one bardzo elastyczne, a tym samym dość odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Firma PODŁOGI ŚWIATA, ma w swojej ofercie panel winylowe TER HURNE, PERGEO oraz WINEO.

Dostępne w sklepie panele TER HURNE, wyróżnia dostępność czterech grup, dzielonych według wariantów kolorystycznych. Panele te są bardzo ciche, dlatego też potrafią wygłuszyć naprawdę głośny stukot w pomieszczeniach, w których chodzi największa liczba osób. W ofercie są bardzo standardowe dekory drewniane, ale także i kamienne. Wiele cennych informacji na temat oferty marki, można przeczytać na stronie - http://www.podlogiswiata.pl/oferta/podloga-winylowa.

Firma działa z powodzeniem od 2005 roku, na terenie Lublina. Na stronie firmy można znaleźć także zdjęcia realizacji, w których zostały wykorzystane podłogi winylowe, a konkretnie winylowe panele. W ofercie firmy jest także możliwość zamontowania innych rodzajów podłóg, między innymi laminowanych.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.